Red Dead Redemption bude zabírat přes 100 GB – NOVINKY

Společnost RockStar Games je opravdu velká společnost. Když vývojáři z RockStar Games oznámí nějakou hru, celá videoherní společností je ve střehu, neboť pravděpodobně půjde o něco zajímavého. Na kontě tohoto vývojářského domu jsou totiž jen takové klasiky, jako je například Bully nebo především série Grand Theft Auto. Nově RockStar Games brzy vydají druhý díl své westernovky Red Dead Redemption, přičemž na tuto hru se již pomalu ale jistě těší celý svět. Jaké štěstí, že postupně na povrch unikají více či méně podstatné informace. Tak například o tom, kolik na vašem herním stroji hra zabere.

Nové Red Dead Redemption bude na konzole, tedy na Xbox One a PlayStation 4, ale i na PC. Poslední úniky prozrazují, že se bude jednat o pořádný nápor na vašeho poskytovatele internetu a také na váš pevný disk, ať už v počítači či na konzoli. No a pokud zrovna nechcete kupovat diskovou variantu, musíte si při nákupu ve storu připravit pořádný kotel dat. Na Xboxu a PC vám jich bude stačit 99 GB. Ovšem na PlayStationu 4 budete potřebovat ještě 50 GB navíc, které budou třeba k instalaci samotného titulu; těchto 50 GB se po instalaci opět uvolní. Fanouškům a zájemcům o nákupu tak nutno poradit, ať pomalu ale jistě pročistí své konzole od nepotřebných her, jinak se jim tam novinka od RockStar totiž nebude vejít.

Poměrně úsměvná je ale situace u diskové verze, která samozřejmě stále bude k mání. Ta se totiž bude prodávat, a teď pozor, se dvěma disky. Však si ještě vzpomínáte na časy, kdy jste instalovali hry na více disků, tedy první disk spouštěl instalaci, druhý ji dokončoval atd. To samé zřejmě platí i pro Red Dead Redemption 2, což je poměrně úsměvně v roce 2018. Nu, co se dá ale dělat, když je hra tak obrovská. Alespoň to evokuje, že ze hry bude dobrý uživatelský zážitek a bude plná zajímavých akcí a možností, co v otevřeném světě dělat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *