Red Dead Redemption – Remaster povtrzen, míní novinář!

Minulý týden se náhle objevila zajímavá zpráva, která vzbudila pozornost herní komunity. Ratingová komise v Jižní Koreji totiž začala hodnotit hru Red Dead Redemption z roku 2010. To vyvolalo otázky, proč se právě teď rozhodli posoudit tuto starší hru. Na tuto otázku však zatím nemáme jasnou odpověď, pouze se můžeme spoléhat na spekulace a odhady.

Pro fanoušky této ikonické hry, kteří doufají v remasterovanou verzi a možný příchod hry na PC, přinášíme dobrou zprávu. Významný novinář Colin Moriarty, který svou kariéru spojil s magazínem IGN a nyní působí nezávisle pod hlavičkou Last Stand Media na Patreonu, se ve svém nedávném podcastu vyjádřil k tématu. Moriarty je známý pro svou spolehlivost a důvěryhodnost, a tak jeho slova získávají na váze. Potvrdil, že slyšel o remasterované verzi Red Dead Redemption a dokonce tvrdí, že viděl něco, co jednoznačně svědčí o přípravách na tuto vylepšenou verzi hry.

V placeném podcastu Sacred Symbols prohlásil: „Mohu potvrdit, že jsem viděl důkaz o pravosti této zprávy. Možná byste to nepotřebovali, ale někdo se mnou kontaktuje ze zákulisí a předvedl mi něco, co jednoznačně potvrzuje příchod remasteru.“ Moriarty také naznačuje, že oficiální oznámení může přijít velmi brzy, dokonce už v srpnu. Tato informace je velmi povzbudivá pro fanoušky, kteří se těší na zlepšenou verzi této kultovní hry.

Další článek, který se k tématu vyjádřil, pochází z magazínu Insider Gaming. Autoři článku spekulují, že remaster Red Dead Redemption by mohl být strategií společnosti Rockstar Games, jak na nějaký čas odvrátit pozornost od dlouho očekávaného GTA VI. Rockstar by tak svým týmům poskytl více prostoru pro dokončení příprav na nový díl GTA, který je natolik očekávaný. Tato teorie má smysl, a proto by nebylo překvapením, kdyby Rockstar využil remaster Red Dead Redemption k představení prvních informací o GTAVI, možná dokonce ještě letos na konci roku nebo na začátku příštího roku. Nicméně si musíme uvědomit, že Rockstar a Take-Two jsou známé společnosti, které nerady prozrazují příliš mnoho podrobností o svých velkých projektech předem. Proto bude pro fanoušky stále nezbytná trpělivost a čekání na oficiální oznámení.

Celkově tedy vyplývá, že existuje silná indikace, že remasterovaná verze Red Dead Redemption je v přípravě. Fanoušci se mohou těšit na potvrzení této zprávy a možné oficiální oznámení již brzy. Ať už je motivem za tímto remasterem odvrácení pozornosti od připravovaného GTA VI, či jiná strategie ze strany Rockstar Games, jedno je jisté – fanoušci se mohou těšit na nové dobrodružství ve světě Red Dead Redemption.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *