Redakce

Jsme tu pro vás! Máte-li nějaké dotazy, připomínky, nápady či postřehy týkající se obsahové náplně či technického řešení na portálu GamingSite.cz, neváhejte nás kontaktovat. Tento web děláme pro Vás!

Redakci můžete kontakovat na e-mailové adrese redakce@gamingsite.cz nebo také můžete využít kontakty na jednotlivé osoby.

Bc. Filip Starý

Šéfredaktor

filip.stary@igaming.cz
Student na Fakultě filozofické v Pardubicích. Dlouhodobě se zajímá a sleduje situaci v herním průmyslu. Mezi jeho největší oblasti zájmu patří cestování, sport, střih videí, počítačové hry a četba literatury.

  Lucie Trinerová

  Zástupkyně šéfredaktora

  lucie.trinerova@gamingsite.cz
  Studentka z Plzně, která ráda cestuje, čte  a samozřejmě hraje hry. Její největší srdcovkou je série Resident Evil, ale rozhodně nepohrdne ani třeba Assasain’s Creed nebo nějakým FPS a občas si zahraje i League of Legends.

   Jakub Fišer

   Redaktor

   jakub.fiser@gamingsite.cz
   Student humanitních oborů, milovník sportu (fotbal, tenis, golf) a dobrého jídla a pití. Velmi aktivně se zajímá o IT technologie a to především v oblasti smartphonů, tabletů a wearables. Ve volném čase si rád zakope na hřišti, podívá se na nějaký zajímavý zápas nebo si rád zahraje jednu z jeho oblíbených her.

    Nikola Štěrbová

    Redaktorka

    nikola.sterbova@gamingsite.cz
    Studuje na Mendelově univerzitě v Brně. Má ráda čtení, sledování seriálů a hraní her. Ráda si zahraje pořádné RPG nebo FPS, ale nejradši má originální hry. Jakmile se objeví zajímavá indie hra, musí ji vyzkoušet.