Reklama

Naše stránky nabízí spousty variant, skrze které můžete propagovat společnost, projekt, produkt či službu, ať už přímo Vaši či Vašich zákazníků. Nabídka našich reklamních kampaní je řešena na míru, sestavena tak, aby byla vhodná opravdu pro každého, a to ve všech směrech.

Proč zvolit pro reklamu právě naše stránky?

  • Navštěvují nás stovky čtenářů a silná základna příznivců, což znamená, že máte jedinečnou možnost oslovit širokou skálu návštěvníků a Vašich potencionálních zákazníků,
  • reklamní kampaně přizpůsobujeme Vašim požadavkům a snažíme se maximálně naplnit Vaše cíle,
  • Vaše reklama je u nás cílená, na první pohled jasně viditelná a dokáže naše návštěvníky značně zaujmout,
  • naše ceny jsou příznivé a pro stálé klienty se naskýtá možnost využití různých cenově výhodných balíčků,
  • naše stránky jsou stabilní, bez výpadků a možných chyb.

Bannerová reklama

Na našem webu je hned několik možností pro klasickou bannerovou reklamu, která je vhodná pro všechny standardní i nestandardní formáty. Nestandardní formáty lze individuálně dohodnou, avšak upřednostňuje tato možná řešení:

pozice rozměr umístění
A1 728×90 hlavička stránky
B1, B2 728×90 nebo 728×180 hlavní stránka (mezi přehledem příspěvků, dole)
C1, C2 300×250 postranní panel (vpravo u všech příspěvků a všech stránek)
D1, D2 90×728 postranní část obsahu (vpravo i vlevo na všech stránkách)
E1 728×180 v příspěvku (v textu, na začátku příspěvku, na konci příspěvku)

Textová PR reklama

Mimo klasickou bannerovou reklamu nabízíme prostor pro propagační články a jiná textová zhotovení.

Článek – textová nativní reklama – umístění: příspěvek zobrazený v novinkách, zařazený do určité kategorie, sdílený na všech našich sociálních sítích; počet znaků, vložených obrázků a videí není nijak omezeno, tudíž tato varianta nabízí i ideální možnost obsáhlé prezentace či recenze; příspěvek se po zveřejnění bude na hlavní stránce zobrazovat tak dlouho, dokud nebude odsunut níže novějšími příspěvky; příáspěvek bude sdílen na sociálních sítích jako klasický článek.

Odkazy v článku – odkazy, umístěné v již publikovaných článcích.

Postranní panel – odkaz – umístění: postranní panel (vpravo u všech příspěvků a všech stránek)

Cena a ostatní informace

Ceny díky individualitě našich klientů určujeme po vzájemné dohodě a jsou vždy konečné. Cenu také ovlivňuje to, zda máme již své reklamní materiály k dodání nebo si budete přát je námi vytvořit. Za tuto případnou službu si účtujeme individuální poplatek, který závisí na náročnosti provedení.

U textové PR reklamy si před publikací vyhrazujeme právo obsah lehce pozměnit či odmítnout bez udání důvodu a to v tom případě, že by mohl například poškodit dobré jméno našeho projektu. Před publikací dále prochází obsah důkladnou kontrolou správnosti a funkčnosti, korekcí a procesem schvalování.

Reklamní pozice