Remasterovaný Spyro dorazí v září na PS4 a Xbox One – NOVINKY

Vzpomínáte si ještě na legendární hru Spyro, kterou jsme v dětství hráli snad úplně všichni? Fialový sympatický dráček byl podstatnou součástí dětství mnoha z nás. Retro je ale v módě a navíc se vždy po čase vrací. Všimnout si toho můžeme například u lišáka Crashe Bandicoota, který si našel svou cestu zpět na konzole PlayStation 4. A stejný osud čeká právě i fialového draka Spyra, který se speciální remasterovanou edicí původních her od studia Activision přifrčí na PlayStationy na konci září.

Můžeme samozřejmě počítat s tím, že si všichni na Spyra vzpomínáte, pokud tomu tak ale není, nezoufejte. Spyro je drak, který se průběhem videoherní série s ním v hlavní roli značně vyvíjel a vlastně tak dospíval, společně se svými fanoušky. Vydavatelství Activision, které známe například díky sérii Call of Duty, zregeneruje první tři díly dračí série, to znamená tituly Spyro The Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! a také třetí díl Spyro: Year of the Dragon.

Vydavatelství Activision, které drží práva na značku Spyro, pověřilo menší vývojářský tým jménem Toys for Bob, aby na hře pracovalo a vrátilo tuto legendární sérii na naše obrazovky. Podobně snaživí jsou i s již zmiňovaným Crashem, kterého tlačí i na Nintendo Switch.

O novém Spyrovi již víme a dokonce i známe datum, kdy tento zvířecí hrdina bude mít možnost znovu zazářit. Všechny tři zmíněné remasterované tituly z přelomu 20. a 21. století vyjdou oficiálně 21. září a to jak na klasickou a pro Spyra známou platformu PlayStation 4, tak i na Xbox One. Do budoucna klidně můžeme počítat i s portem pro Nintendo Switch, s vážnějším tvrzením bych však ještě byl opatrný, neboť o tomto portu zatím nepadlo ani slovo. My všichni se na nového Spyra už ale moc těšíme a doufáme, že vy jste na tom úplně stejně a už se také nemůžete dočkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *