Remnant 2 – Druhé rozšíření The Forgotten Kingdom již příští týden!

Společnost Gunfire Games oficiálně potvrdila vydání DLC Forgotten Kingdom pro hru Remnant 2 a uvedla podrobnosti o funkcích, které mohou hráči očekávat, a datum vydání.

Po listopadovém vydání DLC pro Remnant 2 s názvem Awakened King bude druhé DLC, The Forgotten Kingdom, vydáno 23. dubna. Po několika měsících mlčení ze strany Gunfire Games se načasování tohoto oznámení shoduje s předchozími vydáními DLC, která byla obvykle oznámena přibližně dva týdny před vydáním.

Remnant 2 obsahuje DLC balíček, který se skládá ze tří hlavních DLC balíčků, přičemž The Forgotten Kingdom je druhou částí. Hráči si mohou buď zakoupit The Forgotten Kingdom samostatně za 9,99 USD, nebo si pořídit celý balíček za 24,99 USD, čímž získají přístup k The Awakened King, The Forgotten Kingdom (po vydání) a třetímu připravovanému DLC. Vzhledem k potvrzenému obsahu pro The Forgotten Kingdom se zdá, že se samostatná koupě vyplatí, zatímco balíček hodnotu zdvojnásobuje.

V The Forgotten Kingdom budou hráči čelit novým hrozbám, aby obnovili mír v titulním království. Odhalí ztracenou historii kmene Yaesha a postaví se prastarému kamennému duchovi jménem Lydusa. Tento pomstychtivý duch touží po odplatě a hráči se setkají s Lydusinými živými kamennými konstrukty napříč zemí sužovanou zkouškami, zradou a smrtí.

S nadcházejícím vydáním The Forgotten Kingdom 23. dubna se hráči mohou ponořit hlouběji do lesů Yaesha, stávající oblasti rozšířené o nové dungeony, zářivé zóny a příběhové linie. Podle oznámení na Steamu budou hráči „odhalovat tajemství ztraceného kmene Yaesha a pomstychtivého kamenného ducha Lydusy a jejích živých kamenných konstruktů“.

Závazek společnosti Gunfire Games ke kvalitě naznačuje, že na hráče Remnant 2 čeká vzrušující zážitek. DLC slibuje obohatit herní svět o nové lokace, nepřátele, vybavení a příběhové prvky a poskytnout hráčům rozšířený průzkum a zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *