Renegade Line – NOVINKY – Alpha testování, vizualizace hrdinů…

Tvůrci hry Renegade Line pracují, jak se to jen dá a jejich pokrok jde čím dál tím více vidět na světle světa. Byla již vytvořena i Alpha verze hry, kdy si lidé mohli vyzkoušet, jak to vše funguje a díky tomu mohli poradit vývojářům s dalšími problémy. Aby toho nebylo málo, tak již upravili design postav, který se změnili z „kostkovitého“ pajduláčka, na realisticky vypadajícího vojáka, který je v sekci zlých. Musím říci, že postava vypadá famózně. Pokud si někteří z vás pamatují na postavy z Battlefield Heroes, hra, která byla předchůdcem Renegade Line, tak zde již v Alpha verzi vypadá postava omnoho lépe.

Moc dobře to z oficiálních stránek poznat nejde, jestli byly již 2x spuštěny alpha testování, ale jedno je jisté. Na fórech se objevuje většina velmi kladných komentářů, hra má opravdu dobře nakročeno. Problém je, že tohoto testování se zúčastnit nemůžete, pokud jste jim na Kickstarteru nepřispěli malou částkou. Zřejmě proto, aby zde nebyli žádní hateři, kteří by rádoby vše zničili. Otevření serverů trvalo od 24. března 2017, až po 26. března 2017.

Před pár dny také oznámili první obrázky a data z mapy Woodpecker´s Valley, ke kterému udělali také první obrázek, který se ale může a zřejmě bude v budoucnu měnit.

Dále také oznámili jeden velmi důležitý fakt, který by mohl, kdyby to tak nebylo, odradit mnoho lidí. Jedna část otázky směřovala na Free to Play – jestli budou vstupní poplatky do hry, a druhá je ta, jak se budou řešit nákupy ingame věcí za reálné peníze. Vývojáři odpověděli, že do vstupu a přihlášení se do hry nebude třeba žádný vstupní poplatek, a věci nakoupené za reálné peníze, budou jen kosmetického rázu, neměly by nijak zvýhodňovat donatory a ne-donatory. Ano, to je sice dobré vědět, jenže Battlefield Heroes to tak měl také, že vše bylo F2P, věci jste si mohli koupit za herní měnu, ale pouze na pár dní (1-3 dny) a vydělat si na tyto zbraně nebylo zrovna jednoduché. Tudíž ti, co měli nákup za reálné peníze, měli opravdu dosti navrch oproti ostatním. Vím to z vlastních zkušeností, sám jsem patřil k donátorům v BFH.

Tak to jsou zatím všechny zprávy, které se ke mně dostaly. Netrpělivě čekáme, stejně jako vy!

Detailní obrázek jedné z postav:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *