Renegade Line – NOVINKY – Hranice 50 000 eur na Kickstarteru překonána

O Renegade Line jsem vám již psal článek, který měl pouze nastínit, oč se bude jednat. Od té doby se ale toho hodně změnilo, vývojáři si dali velikou práci s budováním nových věcí. Došlo to až tak daleko, že se již na kickstarteru udělala sbírka peněz na podporu tvůrců. Ti žádali od hráčské komunity nejméně 50 000 Eur. Nevím sice jak dlouho to zde již je, ale do konce nyní zbývá 8 dní a již se vybralo více, než čekali. Přesná částka k tomuto datu činí 56 400 Eur. Už jenom díky tomuto jde vidět, že komunita má o napodobeninu Battlefield Heroes opravdu zájem.

Proč vlastně nadále podporovat tvůrce? Základní hranice 50 000 již byla splněna, která přinese Renegade Line do života. Další částky jsou pouze bonusové, například za 60 000+ doplní měnící se počasí, za 75 000 vydají 2 mapy, když se otevře beta a další… Vše co nabízejí za donation samozřejmě dodají v průběhu hry, toto je ale donutí k rychlejší práci. Další výhodou je, a to také udělalo nejvíce podporovatelů, že když dáte více jak 10 Eur, peníze se vám poté přenesou do herní měny, tudíž ani neproděláte. Za větší obnosy jsou zde skiny na oblečení, zbraně, medaile a jiné.

Již jsou známé také některé z herních módů: Hide and Seek, Car Race, Accuracy/Kill Competitions, One vs One, Surf, Jump…

Do válečné hry patří také vozidla, ale která? Velmi mě překvapily čluny. Jako další jsou ale obyčejné auta, tanky, letadla… Každý váš charakter bude mít možnost měnit skiny vozů, a to po nastoupení do něj.

Jak již bylo zmíněno, tento titul je velmi podobný BFH, tudíž nebudou chybět ani emoce, které budete moci projevovat například po zabití nepřítele. Jde zde přeci o zábavu. Další věc, které ale moc nerozumím, jsou skiny na zbraně. Nevím, jestli budou skiny pouze přebarvovat základní výbavu, jak to je v CS:GO, nebo si prostě nakoupíte skin, který vás bude vylepšovat, a nebo si koupíte zbraň úplně novou. Doufám, že hru nepokazí Pay to Win…

Pokrok je znát, o tom žádná, nejhorší je nyní pouze čekání na vydání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *