RenegadeLine – Napodobenina Battlefield Heroes – NOVINKY

  • Vývojáři: RawVengeance Games
  • Žánr: Multiplayerová střílečka z pohledu třetí osoby (TPS)

Hráči a hráčky. Stýská se vám po jedné hře, která byla před pár měsíci zrušena? Pokud někteří neví, o kterou zrušenou hru se jedná, tak je to hra ze série Battlefield, od vývojářů DICE. Konkrétně se hra nazývala Battlefield Heroes (2009 – 2015). Nová hra, která nese název RenegadeLine, by se dala brát jako nástupce po předešlé hře a vznikla z důvodu velké poptávce po Battlefieldu – vydavatel EA ale neslyšel na žádosti hráčů, a hru definitivně ukončili.

reneageline

RenegadeLine se zatím tváří velmi podobně, jako Heroes, ale hra ještě není plně vydaná, je totiž pořád v alfě – není to přímo určeno od tvůrců hry – (RawVengeance Games– RVGames) , kdy bude v betě. Z trailerových videí můžeme posoudit, že styl tvorby map by mohl být na stejné linii, řádek s „kouzly“ a zbraněmi je na stejném místě, možná lépe viditelný. Dále jsme mohli vidět mapu, která je umístěná systematicky v pravém horním rohu. Mapa je zjednodušením vašeho okolí a z pohledu ptačí perspektivy, takže pokud neznáte dobře mapu, dokážete se lehce zorientovat na bojišti, kde se hraje především o čas a počet zabití.

Hlavním rozdílem bude zřejmě ve střílení ze zbraní. Prozatím to vypadá ponuře, až uměle. Možnost si přiblížit danou scenérii s každou zbraní to ale z části vynahrazuje, a další fakt je, že hra, jak již bylo zmíněno, je neustále v alfě, což nahrává na faktu, že se hodně věcí bude měnit. Herní styl map – neboli módy jsou zatím stejné. Pro ty, kteří ale Heroes neznali, nebo jen nehráli, tak módy byly: obsazování raket – na čas, obsazování vlajek – na zabíjení, obsazování vlajek – na čas. Ve videích zatím můžeme vidět pouze vlajky, uvidíme ale, jestli se EVGames budou hodně „opičit“, či nikoli. Herní obrazovka se všemi ukazateli vašeho zdraví, levelu, počtu nábojů, zabití… je velmi dobře propracováno, a nevypadá to vůbec, že by to při hraní enormně překáželo.

reneagde line

Podle mých předpokladů, se ale tvůrci nebudou nijak snažit odlišit od hry předešlé a zůstanou u staré dobré klasiky. Doufejme ale, že si pohrají více s „dobrovolnými“ platbami z vaší kreditky. Nechceme přeci, aby se z této, již očekávané „pařby“, stala Pay to Win hra, jak to bylo bohužel u B.Heroes.

Po vydání hry sem přidáme podrobnější popisek o hře, jednako v ALFĚ se toho moc napsat nedá. Nechme se tedy překvapit. Uvidíme, co si pro nás nového připraví.

Předběžné hodnocení: 7,5/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *