Resident Evil 3 – NOVINKY – Raccoon City znovu podléhá nákaze!

Raccoon City, město, které naježí chlupy všem fanouškům série Resident Evil otevře znovu své brány. Tentokrát 3. dubna, kdy vyjde už dlouho připravovaný remake třetího dílu Resident Evilu. Ještě předtím, než vyjde plná hra, spustí Capcom 19. března demo s Jill Valentinovou v hlavní roli.

  • Plánované datum vydání: 3. dubna 2020
  • Vývojář: Capcom
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Raccoon City, malé městečko ve středozápadní Americe, z části izolované horami, je jedním ze sídel farmaceutické korporace Umbrella. Umbrella se stará o ekonomiku města, zajišťuje jeho rozvoj a stará se o obyvatele města skoro stejně dobře jako o svoje vlastní zaměstnance. Tedy až do jistého incidentu.

Je jedno jestli jste dlouholetý fanoušek série nebo vás přitáhly až nové hry, ale asi víte, že Raccoon City moc dlouho idylickým městečkem nezůstalo. V roce 1998 došlo k vypuknutí nákazy t-Virem a zatímco hlavní postavy jako Leon Kennedy nebo Jill Valentinová bojovali o život, speciální jednotky S.T.A.R.S. se snažily dostat šíření viru pod kontrolu.

A hned v demu se potkáme s Jill, která se spolu s druhým protagonistou hry Carlosem snaží zachránit co nejvíc obyvatel města, před hordou hladových zombíků. V demu bude schovaných 20 sošek Mr. Charlieho a jakmile hráč dokončí demo, odemkne se mu speciální trailer, který ještě nebyl nikde zveřejněn.

Resident Evil 3 poběží na stejném enginu jako Resident Evil 2 a Resident Evil 7: Biohazard, takže už teď můžeme říct, že hra bude vypadat opravdu luxusně. Capcom navíc nabídne v demu malou ochutnávku multiplayeru a už 27. března se spustí otevřená beta multiplayeru.

Remake zatím vypadá opravdu lákavě a pokud se nestane něco nečekaného, jako že hra nepůjde vůbec spustit, čeká nás opět perfektní zážitek. Osobně mám Resident Evil hodně ráda a myslím, že je na co se těšit. Jak si Resident stojí u vás?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *