Resident Evil 9 – Otevřený svět jako nová výzva pro sérii

S vydáním Dragon’s Dogma II od Capcomu se herní komunita začala zajímat o budoucnost dalších titulů od této herní společnosti. Jedním z nejdiskutovanějších témat je možnost, že Resident Evil 9 přinese zcela nový koncept, kterým je otevřený svět. Tento směr by mohl zásadně změnit dynamiku a atmosféru, kterou série dosud nabízela.

Insider Dusk Golem naznačil, že Capcom má ve vývoji Resident Evil 9, který by mohl být prvním titulem série s otevřeným světem. Tato informace vyvolala v komunitě vlnu vzrušení a spekulací ohledně toho, jak by se tento nový směr mohl projevit v herním zážitku. Představuje to odvážný krok pro sérii, která je známá svým lineárním a napínavým příběhem.

Otevřený svět nabízí nekonečné možnosti prozkoumávání a objevování, což může poskytnout hráčům nový rozměr zážitku z Resident Evil. Nicméně s tím přichází i výzvy, jak udržet charakteristickou atmosféru série a zajistit, aby se nový směr neodchýlil příliš daleko od kořenů Resident Evil.

Založení nové společnosti Shinjiho Mikamiho, KAMUY Inc., vyvolalo další spekulace ohledně jeho možné role v budoucnosti Resident Evil. Jakým způsobem by mohl Mikami přispět k vývoji nového titulu a jaké inovace by mohl přinést do série?

Resident Evil 9 s otevřeným světem představuje zajímavou perspektivu pro fanoušky série. Zatímco se těšíme na další informace a oficiální oznámení od Capcomu, můžeme jenom doufat, že nový směr přinese svěží vítr do série a zachová si její charakteristický duch. S otevřeným světem představuje Resident Evil 9 potenciál pro nové a inovativní zážitky, které by mohly zaujmout jak staré, tak nové fanoušky série.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *