Resident Evil – Biohazard a RE 2 míří na Apple zařízení!

Série Resident Evil pokračuje ve své infiltraci platforem společnosti Apple s nadcházejícím vydáním hry Resident Evil 7: Biohazard a remaku hry Resident Evil 2 pro iOS. Resident Evil 7, který je prvním dílem série z pohledu první osoby, bude uveden na trh 2. července, zatímco port Resident Evil 2 je v současné době ve vývoji.

Obě hry budou dostupné na iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max a iPadech a počítačích Mac vybavených čipem M1 nebo novějším. Tyto verze budou obsahovat vylepšené ovládání a novou funkci Auto Fire, která umožňuje automatickou střelbu ze zbraní při namíření na nepřátele, čímž se hraní stane přístupnějším.

Resident Evil 7 bude obsahovat DLC „Not A Hero“ s Chrisem Redfieldem v hlavní roli. Hráči si navíc mohou zakoupit Gold Edition, která nabízí další obsah, jako je „End of Zoe“, 1. a 2. díl „Banned Footage“, režim obtížnosti Madhouse a další. Hráči si mohou vyzkoušet část každé hry prostřednictvím bezplatného stažení, než se rozhodnou pro koupi.

Hra Resident Evil 7, která původně vyšla v roce 2017, představuje Ethana Winterse, který se vydává do děsivého domu hledat svou zmizelou ženu. Tato hra připravuje půdu pro hlavní dějovou linii, která pokračuje ve hře Resident Evil Village. Pozoruhodné je, že Resident Evil Village a remake Resident Evil 4 byly již loni portovány na platformy Apple.

Resident Evil 7, jehož cena je 19,99 USD, je nyní k dispozici k předobjednání. Upgrade Gold Edition, včetně dalších DLC, je k dispozici za samostatný nákup za 20 dolarů.

Resident Evil 7 i remake hry Resident Evil 2 se tak připojují k Resident Evil Village a Resident Evil 4, které jsou vedle dalších významných titulů, jako je Death Stranding, součástí rostoucího seznamu AAA her dostupných na hardwaru Apple.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *