REVIVE HEROES – NOVINKY – Battlefield Heroes

Mnozí z vás si jistě všimli, že Battlefield Heroes, hra, která byla před zhruba 2 lety byla uzavřena a nedala se hrát (z důvodu nedostatku hráčů a následného výdělku pro vývojáře), se skupinka schopných lidí rozhodla tuto legendární „kreslenou“ FPS střílečku znovu rozjet. O tom jsem vás již informoval, jenže to ještě nebylo možné si ji zahrát. Nyní BFH je v Beta verzi, kterou můžete bezplatně hrát.

Dostat se do hry není moc těžké, ale nějakou minutku to určitě zabere. Také se stává, že hra často padá, objevují se v ní bugy, nebo nefungují věci, na kterém jsme byli v originální verzi zvyklí. Nenechte se ale mýlit, jedná se totiž o nezávislé „studio“, které za svou práci zřejmě nic nedostává, popřípadě mají sponzory, ale dělají to z lásky ke hře. Studio, které BFH původně vytvořilo, zakázalo skupině REVIVE HEROES, aby použili novější verzi BFH, proto museli použít verzi z roku 2011. Ovšem s novými dodatky, jako jsou mapy a oblečení + emoce. Pro ty z vás, kteří si vzpomínají na vylepšování zbraní (bazuky mohli mít 2 náboje atd…), tak to zde naštěstí není, prozatím. Doufám ale, že je takový nápad omrzí a zůstanou u starých dobrých základů, kde nebyly žádné laserové zbraně a všelijaké serepetičky.

Obrázek je ještě z minulých dob BFH

Pro zlepšení hratelnosti ale mají všechny postavy zadarmo zbraně, oblečení, emoce, kromě lékarniček, ty se jim ještě nepodařilo přidat do hry, ale brzy se dočkáme. K bonusům, které vás čekají, jsou také přidány XP, VP a HP boosty, tudíž levelování na lvl 30 nebude zase tak obtížné. Pokud si chcete zlepšit pocit z hraní, není nic lepšího, než komunikovat s kamarády, domluvit si partu lidí a hrát spolu za jednu frakci. Není lepší pocit, než když v 5 lidech současně naběhnete na nepřátele, kteří nejsou sehraní a nemají absolutně žádnou šanci. Zbylí hráči se k vám určitě rádi přidají. Nezapomeňte ale na rozložení hráčů, potřebujete jak soldiery, tak gunnery. Snipery můžete vynechat, ti ve skupince nejsou až tak užiteční.

Nicméně, vše chce čas, nic se nesmí uspěchat. Trpělivost a hodně zdaru při hraní. Ať se vám daří a připomeňte si neuvěřitelnou zábavu, stojí to za to! Pro hraní hledejte pod názvem REVIVE HEROES.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *