Road to Valor: Empires – MOBILNÍ HRY – Real-time strategie proti ostatním hráčům v bitvách o trůn!

Vývojáři z jihokorejského studia Dreamotion spustili před registrace do nové hry. Jde o sequel Road to Valor, jejich velice úspěšné PVP strategie, kterou si při vydání v roce 2019 stáhlo víc než 3 miliony uživatelů. Tehdy vývojář vsadili na druhoválečnou tématiku. Tentokrát míří na opačný konec spektra a fanoušky fantasy.

  • Datum vydání: 23. června 2022
  • Vývojář: Dreamotion
  • Platformy: Android, iOS

Road to Valor: Empires je real-time PVP strategie, kde máte jedinečnou příležitost ukázat ostatním, jak byste si vedli v bitvách s vlastní armádou. Realistická grafika a velké mapy mají podle vývojářů ještě podtrhnout dojem z epických bitev, které na hráče čekají. A protože Dreamotion patří pod větší Krafton (PUBG), jejich tvrzení asi nebude daleko od pravdy. Hezká grafika a peckovní soundtrack jsou vždycky dobrý začátek.

Nečekají na vás jenom bezejmenní vojáčci, se kterými šoupáte po mapě. Velitelé, speciální jednotky a hrdinové s vlastními schopnostmi a statistikami jsou vám plně k dispozici. Můžete libovolně kombinovat mýtické bytosti z různých světů, civilizací a kultur.

Empires se gameplayově moc neliší od předchozího titulu ze série a hráči předchozí hry budou přesně vědět, co čekat. Ti noví se rychle naučí, co se po nich chce – na začátku nabídne hra devět hrdinů/strážců z různých civilizací a frakcí – mezi nimi čeká například bohyně Athena, Odin nebo Medusa. Ve strategickém decku si k hrdinovi hráč přidá osm jednotek v unikátní formaci a zároveň se pokusí přijít s nejlepší strategií.

Cílem je samozřejmě vykřesat protivníka z mapy, zmasakrovat jeho armádu a přivlastnit si všechno, co dotyčný nebožtík vlastnil. A v tomhle duchu pokračujete dál, dokud nezískáte moc nad celým územím, neposadí bojem znavené tělo na trůn a neprohlásíte se pánem všeho v dohledu.

Road to Valor: Empires je od včera dostupné ke stažení na Google Play a na App Store. Jde o free-to-play titul s mikrotransakcemi uvnitř hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *