Rockstar Games – RP Servery V GTA 6? Tvůrci FiveM

Společnost Rockstar oznámila akvizici komunitního modařského týmu Cfx.re, který stojí za hrami FiveM a RedM. FiveM a RedM jsou známé díky hráčům vytvořeným roleplay serverům pro hry GTA 5 a Red Dead Redemption 2, kde vynalézaví tvůrci často ohýbají hry k nepoznání. Toto partnerství naznačuje, že GTA 6 by mohlo dostat oficiální podporu pro roleplay servery, což je vzrušující myšlenka pro fanoušky těchto her.

GTA Online se vždycky vyznačovalo vynikajícím prostředím a poskytovalo mnoho zábavy hráčům. Aktualizace jako Cayo Perico, Contract nebo Doomsday Heist přidávaly do hry nové prvky a zážitky. Roleplay servery FiveM umožnily hráčům vniknout do různých imaginárních osobností a upustit od reality. Větší podpora pro tyto servery by mohla přinést lepší stabilitu a zlepšit služby, které roleplay komunita poskytuje.

Twitter

Toto partnerství mezi Rockstar a Cfx.re je pro hráče a tvůrce dobrá zpráva. Rockstar se v posledních letech snažil být komunitně přátelštější a přidávat do her prvky, po kterých hráči toužili. Budovatel kriminální kariéry, komunitní akce nebo týdenní aktualizace jsou jen některé příklady. Rozšíření roleplay prostředí na GTA 6 by mohlo přilákat více hráčů a přinést nové možnosti do hry.

I když někteří lidé mají obavy, že Rockstar a Take-Two využijí roleplay scénu k finančním ziskům, je pravděpodobnější, že se společnost pouze pokusí posunout možnosti hry pomocí roleplayu. Rockstar by rychle zasáhl, pokud by toto partnerství nefungovalo. Celkově je tato akvizice zajímavým krokem pro obě strany a je možné, že přinese další přínosy pro hráče i samotnou komunitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *