RoG Finals X – CS:GO – eSuba vs eXtatus o první místo

Counter-Strike: Global Offensive

Finálový boj o 1. a 2. místo mezi týmy eXtatus a eSuba

Sestava týmu eXtatus (dále jen EX): FROZEN / ZEDKO / DEV7L / OKKO / KETUBOR

ext

Sestava týmu eSuba (dále jen ES): FREDI / BLUEE/ HENKKYG / BENQ1 / MONTTY

fredi

Hra:

První mapa je Dust II. EX bere stranu CT. DEV7L dává kill přes celou mapu s USP a vedou 1 : 0. Oba týmy mají full buy, ale EX stále vyhrává = 5 : 0. 6. bod získává EX díky nádherné hlavě s M4A4 z A plantu do pitu hráči, který měl AWP. EX stále vyhrávají, ukazují se zde také momenty, kdy hráč FROZEN vyhrává kolo 1 vs 4. ES získává bod, když rushují B plant. 1 : 9. Poté to ES zkouší znovu, ale zde si na ně posvítí KETUBOR a dá si je 1 vs 4, poté přichází podpora od týmu. 14 kolo EX nemají na nákup, rushují, ale to byla chyba, ES získává bod. = 2 : 12. Poté EX znovu nemají na nákup, zmůžou se pouze na jedno AWP, které jim vyhrává kolo. Poločas tedy 13 : 2 pro EX.

ES vyhrává pistolky, kdy 2 hráči z ES byli proti 4 hráčům z EX, a stejně vyhráli. EX zkouší force buy 5x desert eagle, ale marně. ES pomalu stahuje náskok. Skóre 13 : 6 stále pro EX. EX získává poté bod, protože ES nestihla defuse. 22. kolo se hráč FREDI neskutečně ztrapnil, když po 3 sekundách dívání se na protihráče s AWP neproměnil střelu v kill. ES v tomto kole v poslední sekundě získává bod při úspěšném defuse bomby. EX neustále pokládá bomby v posledních sekundách hry. 25. kolo se hráč z EX zmýlil. Bylo to totiž 1 vs 1, schovával se na shortu a myslel, že má plant na short na A plantu, ale bomba byla jinde. Tímto získává bod ES.  ES poté vyhrává po lehkém nákupu a skóre se dotahuje na 14 : 13 pro EX. Ze skóre 13 : 4 je 14 : 14. FREDI se mi v téhle hře vůbec nelíbil, nevím co předváděl s AWP, opravdu hrůza.  Zdá se, že po plantnutí bomby EX vyhrají, byli totiž 4 na 3 hráče. BLUEE si ale celý tým krásně rozložil a vyhrává kolo. 15 : 14 pro ES. Esuba vyhrává první kolo na B plantu 16 : 14. Hráč FROZEN z EX sundává sluchátka a odchází z pódia, nic neříká týmu. Není se čemu divit. Tento čtrnáctiletý hoch totiž tahal celý tým, a neustále vedl v tabulce.

ES : EX = 1 : 0

Druhá mapa je Mirage. EX jsou na straně CT. Boj mezi FREDIM a OKKEM. Oba byli na low hp, ale ES vyhrává. Force buy, FROZEN s deaglem dává 2 open fragy. 2 : 1 pro EX. ES rush na B a vyhrává. Poté FREDI vyhrává 1 vs 2. 5 : 4 pro EX – ES čeká do 20 sekund na B, ale marně. 6 : 4 KETUBOR se v B domě nechtěně upálil molotovem. 14. kolo FREDI skoro vyhrál 1vs 3, ale byl zabit při defuse bomby. Poločas 10 : 5 pro EX.

ES vyhrává pistole, OKKO šel do zad 4 hráčům, ale skoro netrefil ani jednoho. FREDI se začal rozehřívat, natož 14 letý FROZEN začínal polevovat. ZEDKO mohl ukořistit bod, ale byl chycen do kleští a nemohl se dostat na A plant. 12 : 8 pro EX. BENQ1 dává ACE v B house. Rush na B plant. KETUBOR dává hlavu hráči na A plantu před autem, který byl ve výskoku. Nakonec vyvraždili celý tým, až na BLUEE, který se snažil utéci s 1 HP, ale po skončení kola ho zabili. 14 : 10. ES poté musí jít do boje bez zbraní, mají eco. EX chybuje a ES má bod. ZEDKO další kolo dělá rozruch na B plantu, ES se stáhla, a pro EX bylo A úplně free. EX vyhrává 16 : 11.

ES : EX = 1 : 1

Třetí mapa je Overpass. EX stále na CT straně. ZEDKO s DEV7L vyhrávají první kolo. ES má full buy a vyhrává = 3 : 1 pro EX. FROZEN se vrací do hry a dává 3 killy – 4 na 1. EKKO dává 4 killy v 8. kole, 2 z toho jsou granátem. Na obou týmech se podepisuje únava, protože se hraje v pozdních hodinách. EX vede 10 : 1. FROZEN se nezastavuje a dává killy přes dveře. 11 : 2 a EX má full buy a v záloze více jak 5 000 USD. 14. kolo si ZEDKO kupuje scar a s FROZENEM vyhrávají kolo do pár sekund. 12 : 2. Poslední kolo si EX nakoupili těžký kulomet, 2x scar, 1x AWP. Poločas končí 13 : 2 pro EX.

ES vyhrává pistolky. EX pokládají bombu, ale stejnĚ prohrají. Další kolo kupují 5x deagle. DEV7L vyhrál 1 vs 3 na A a vyhrál 14. bod. ES má eco a prohrává. EX vyhrává 16 : 5.

ES : EX = 1 : 2

Vítěz 1. místa je eXtatus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *