RoG Finals X – LoL – Dark Tigers vs eXtatus o třetí místo

League of Legends

Finálový boj o 3. a 4. místo mezi týmy Dark Tigers a eXtatus

Sestava týmu Dark Tigers (dále DTG): Pivnidisk / EnXer / MjrDee / Rošťák / Abitak

dtg

Sestava týmu eXtatus (dále EX): Necro / SeMike / RusO / NeOn / Tarky

ext

1.hra

DTG banují: Bard / Ashe / Vladimir

EX banují: Karma / Ryze / Kindred

DTG a jejich postavy: Taric / Varus / Ezreal / Elise / Irelia

EX a jejich postavy: Caitlyn / Nidalee / Zed / Morgana / Trundle

Oba týmy začali s výměnou linek. EX začíná draka, kterého také berou. První kill se připisuje pro DTG – umírá zed a poté morgana = 7 min. V 8:30 padá elise pod její věží. 10:00 začíná DTG draka, EX umírají úplně zbytečně – trundle použije teleport k drakovi, umírá, a po něm další 2 hráči. Prozatím 5 : 1 na killy pro DTG. 13:30 irelia se ocitá v 1 vs 3 situaci a s sebou bere morganu. EX mají statisticky silnější tým, ale nedokážou ho využít natolik, aby dávali dmg. Mají o hodně méně CS. 18:00 irelia je odchycena, ale dostává se jí podpora od týmu. Poté berou draka a dávají 2 killy. 2 : 1 skóre na draky pro DTG. 21. minuta elise odchycena celým týmem na topu, irelia mezitím pushuje sama bot linku. Ezreal a taric pushují na topu a jsou odchyceni. 8 : 5 na killy. 23. minuta mass fight, DTG bere 2 killy a mid inhibitorovou věž. 24:30 – opět mass fight na topu, DTG bere 3 killy, poté se ale objevuje zed a bere si quadra kill, nidalee má poslední kill. 14 : 10 na killy. EX začíná barona, ale musí se evakuovat, což se jim nedaří. Elise bere u barona 2 killy, nidalee krade barona. 17 : 10, DTG má o 5 tisíc více goldů. 27. minuta si DTG berou 3. draka. 30. minuta – irelia pushuje bot, z toho plyne mass fight, DTG dává ace a ničí nexus. Výhra pro DTG 22 : 12.

DTG : EX = 1 : 0

2.hra

DTG banují: Bard / Morgana / Vladimir

EX banují: Karma / Ryze / Irelia

DTG a jejich postavy: Taric / Varus / Caitlyn / Jax / Kindred

EX a jejich postavy: Kayle / Braum / Azir / Ezreal / Rek´Sai

Opět výměna linek bot / top. 4. minuta EX bere draka. 8. minuta first kill pro EX na jaxovi. Bylo to 3 vs 1. 9:30 je fight 4 vs 3 na botu. EX bere caitlyn s jaxem, ale 3 hráči od EX umírají. 11. minuta bere DTG draka. 17:30 boj o draka, EX si ho nakonec vezme, jax ale pushuje inhibitor věž. 20. minuta je fight mezi jaxem proti ezrealovi s braumem. Braum ale nakonec ezreala uchránil téměř s nulovými HP. Jax umírá. 21. minuta si bere EX barona bez sebemenšího pokusu o steal. 24. minuta je mass fight, EX zabíjejí 4 lidi, zbývá jen nexus od DTG. Skóre je 12 : 8. V 26. minutě bere EX 3. draka. Konec hry nastává v 28. minutě, kde EX vyhrává mass fight 5 za nikoho.

DTG : EX = 1 : 1

3. hra

DTG banují: Azir / Viktor / Vladimir

EX banují: Karma / Ryze / Irelia

DTG a jejich postavy: Braum / Varus / Gragas / Ashe / Maokai

EX a jejich postavy: Kayle / Fizz / Bard / Ezreal / Rek´Sai

Po třetí za sebou výměna linek. 4. minuta – EX bere draka. 5:30 mass fight, fizz si bere first kill. 5 za 2 pro EX. DTG zkouší under turret fight 1 za 1. Skóre je 6 : 3 pro EX. 10:30 je fight, umírají 2 hráči od EX a 1 od DTG. 17. minuta dává DTG barona, o minutu později si EX bere draka. Poté si díky bardovi pohráli s protějším týmem a zabíjejí 2 lidi, ale při útěku jsou odchyceni a postupně umírají 3 hráči. V 21. minutě si kayle obklíčí nahitované hráče a týmu pomůže dát 5 killů za nikoho = 14 : 14. Fizz se poté rozhodl teleportovat na top, kde dávají 2 hráče. Po oživení je fight a umírají 3 od DTG, 4 od EX, ale poslední od EX utekl s 10 HP. EX bere draka, DTG na pomstu berou inhibitor turret – umírá maokai. Skóre je 20 : 20. Tým DTG jsou hladoví a umírají u barona 4 za 1. DTG se nevzdávají a berou po oživení draka. Všichni od EX pushují, fizz jako jedinec na botu. Zde si fizze odchytává 1 vs 1 maokai. I když je maokai o 2 lvl menší, fizz nemá šanci. EX berou 2x inhibitor, ale umírají. Poté je fight, nexusu od DTG zbývá 100 HP. 30 : 30 na killy. Oba nexusy jsou otevřeny. 44. minuta – EX se snaží pushovat, mass fight, DTG umírají a EX vyhrávají.

DTG : EX = 1 : 2

Vítěz 3. místa je eXtatus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *