RoG Finals X – LoL – eSuba vs Fraternitas o první místo

League of Legends

Finálový boj o 1. a 2. místo mezi týmy eSuba a Fraternitas

Sestava týmu eSuba (dále ES): Dejv / Piipous3k / Eren / Neon / Sami

es

Sestava týmu Fraternitas (dále FR): Humanoiidd / Thale / Denyk / Jejky / Cekutka

FR

1.hra

ES banují: Nidalee / Ezreal / Rek´Sai

FR banují: Shen / Bard / Azir

ES a jejich postavy: Karma / Trundle / Elise / Viktor / Lucian

FR a jejich postavy: Vladimir / Caitlyn / Braum / Gragas / Gnar

ES útočí na midu s karmou a viktorem na vladimíra, který používá oba summoner spelly a přežívá se 100 HP.  Bot a top mají lane swap. 6. minuta jde ES ve 4 lidech na draka, drakovi zbývají poslední životy, jediný gragras od FR hází jeho sud a získává draka. Zde se jungler od ES hodně ztrapnil. 9. minuta je first kill, a to díky gnarovému teleportu na mid. Viktor umírá pod věží. 11:30 elise se ukázala na botu. Díky ní umírá caitlyn s braumem. 13. minuta padá druhý drak pro FR. O minutu později si ES dává prvního barona, ale všichni umírají. Pouze se zmohli zabít jednoho hráče od FR. 17. minuta je mass fight na botu, kde 4 hráči ES umírají. Dvě minuty posléze si FR berou free draka. V dalších pár minutách je caitlyn tak silná, že tanka trundla si dala na 4 rány. Skóre 10 : 3 pro FR. V této chvíli (20. minuta hry) mají FR o 6 tisíc více goldů. V 25. minutě si FR berou opět free draka. Po zabití draka se přesouvají na barona. Přitom se ES rozhodnou zaútočit, trundle portí přímo k baronovi, ale tým ho nenásleduje a zůstává v zadu. Trundle ruší svůj teleport, ale ES se rozhodlo do fightu jít. To je pro ES osudné. Po obživení celého týmu ES si FR berou turrety, jako by tam žádní protivníci nebyli. ES totiž nemá absolutně žádný dmg. 17 : 5 pro FR.

Je nutno říct, že Vladimír dělal neskutečnou paseku protějšímu týmu. Vůbec nevěděli, co s ním dělat.

Jeden fanoušek tuto hru nazval jako „DESTRUKTIVNÍ KONCOVKU“.

FR : ES = 1 : 0

2.hra

ES banují: Nidalee / Vladimir / Rek´Sai

FR banují: Shen / Bard / Azir

ES a jejich postavy: Karma / Gragas / Lucian / Bard / Gangplank

FR a jejich postavy: Azir / Trundle / Ezreal / Elise / Thresh

 Již ve 4. minutě je na midu iniciace na karmu. To se sice nepovede, ale o 2 minuty později si azir společně s elise krásně pohrají s karmou a ta umírá. V 10. minutě padá první turreta od ES na midu. O minutu později si trundle dává přímo pod věží gangplanka. To se děje ihned o 45 sekund znovu, protože je zde fight 3 vs 3. FR zabíjejí všechny tři hráče, a skóre je 5 : 1 pro FR. Ve 13. minutě mají FR o 5 tisíc více goldů. Již to vypadá, že ES nemá šanci. Poté je fight na botu 4 vs 4. FR zabíjejí všechny 4 hráče, ES pouze 1. Humanoiidd s jeho azirem neuvěřitelně používá ultimátní kouzlo, díky kterému celý tým získává killy takřka zadarmo. Dále se ES na nic nezmůže, FR si je odchytává, jako by ani nehráli žádný turnaj, ale normální hru. Zde je už 14 tisíc rozdíl. ES prohrává.

Nechápu, jak se ES vůbec mohla dostat tak daleko. V těchto dvou hrách to ani nevypadalo jako turnaj. Připadalo mi to jako by si přišli tyto zápasy jen odsedět. Bylo to jako zápas mezi silver a platina týmem. A také nechápu pick Gangplank…

FR : ES = 2 : 0

fr win

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *