Rozhovor s Vojtěchem Brhlem o počítačové hře Counter Strike: Source

09. 09. 2015 Tomáš Machů
1 543 zhlédnutí

1) Co tě přivedlo k počítačové hře Counter Strike: Source?

Counter Strike: Source jsem objevil asi po ročním hraní Counter Strike 1.6, věděl jsem, že je to starší verze, takže jsem brousil po internetu a našel jsem Counter Strike: Source.

 2) Jak dlouho hraješ Counter Strike: Source?

Counter Strike: Source hraju tak zhruba rok, stejně jako předtím Counter Strike 1.6, pro – gamer ze mě ale stále není :D.

3) Hraješ singleplayer (hra pro jednoho hráče) nebo multiplayer (hra pro více hráčů) ?

Obojí – singleplayer hraji, když se chci třeba naučit hrát novou mapu, když se chci rozehrát nebo trénovat přesnost, bohužel jsou tam hloupí boti (postavy hrané počítačem), což se projevuje například jejich nepřesností, takže když si chci pořádně zahrát, jdu na multiplayer, kde můžu hrát s kamarády.

4) Hrál jsi někdy s cheaty?

Myslím, že cheaty zkoušel snad každý, takže ano, i já jsem používal cheaty. Říkal jsem si, že to prostě jednoduše zkusím a pak to zruším, nicméně po instalaci se mi hra nehorázně sekala a uvědomil jsem si, že tím kazím hru ostatním, takže věřte, nevěřte, zrušil jsem je :).

5) Jaké jsou tvoje nejoblíbenější mapy nebo mapa?

V Counter Strike obecně je nejoblíbenější mapou „de_dust2“ a já se držím trendů :D. Je to dobrá, hodně hraná mapa, myslím, že by s ní měl každý začít – je docela jednoduchá. Z dalších map můžu jmenovat „de_nuke“ nebo „de_inferno“.

6) Lze si stáhnout do hry nějaké módy?

To jsem nikdy nezkoumal ani netestoval, ale tuším, že nějaké „zombie módy“ nebo něco jako „adventure módy“ (samozřejmě neoficiální) existují.

7) Jsi spokojen s Counter Strikem: Source?

Celkově spokojený jsem, hra má úžasnou grafiku na to, co požaduje za hardware. Vytkl bych špatné zpracování botů.

8) Co by jsi ve hře vylepšil?

Pokusil bych se domyslet zmíněné boty, přidal bych nějaké mapy či nové granáty nebo něco na ten způsob, v podstatě to, co nabízí Counter Strike: Global Offensive.

 9) Jak bys ohodnotil Counter Strike: Source?

Musíme si uvědomit, že se bavíme o hře z roku 2004. Vzhledem k tomu bych odpustil výše uvedené nedostatky (hra má přece jen skvělý Multiplayer) a hodnotím devíti body z deseti.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0