S novým updatem No Man’s Sky se podíváme pod vodu – NOVINKY

Vzpomínáte si ještě na nechvalně proslulou hru No Man’s Sky, která je známá především kvůli svému hrubě nepovedenému launchi? Nápad to byl veskrze dobrý, vymyslet procedurálně generovanou hru s mnoha planetami v téměř nekonečném vesmíru, z nichž každá má vlastní floru, faunu a procedurálně generovaný svět. To celé navíc v zajímavém multiplayeru. Hra se ale od začátku nepovedla, trpěla lagy a hlavně nefungovala tak, jak měla. Vývojáři však přidali několikero zajímavých aktualizací a hra jednoznačně prokoukla. Nyní je na pořadu dne aktualizace další, která nás dostane do zcela nového světa procedurálně generovaných planet – pod vodní hladinu.

Aktualizace se jmenuje Abyss a není překvapením, že se hlavně odehrává pod vodou. Na pomoc dostanete nový dopravní prostředek jménem Nautilon, což je vlastně jenom jetpack nebo něco jako podvodní skútr. Samozřejmostí je možnost úpravy Nautilonu. Příběh v tomto updatu nás zavede pod vodní hladinu, kde budeme pátrat po posádce potopené lodi a hlavně po lootu, kteří tito námořníci v zatopeném vraku zanechali. Nesmíme však opomenout ani velké množství nových rostlin a různé flory, jako i plno rybiček, chobotnic, žraloků a podobné havěti, která vás bude chtít jen sežrat. Jistě chápete, že tento update není nic pro hydrofobiky. Kromě zmíněných novinek v příběhu a zvířeně a rostlinách se mohou uživatelé těšit také na několik nových ponorek anebo také vylepšený režim stavby pod vodou.

Aktualizace Abyss pro No Man’s Sky vychází právě v těchto dnech, mnoho z vás ji jistě už hraje. Update je dostupný na všechny platformy, na kterých No Man’s Sky je, tedy PlayStation 4, Xbox One a PC. Hlubiny vesmírných oceánů a moří jen čekají na své prozkoumání, tak se do toho dejte. Update Abyss je totiž dalším z těch, které dokazují, že No Man’s Sky ještě není mrtvá platforma a rozhodně není od věci ponořit se do hry opět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *