S.O.N. – NOVINKY – Vánoční horor, který vás zaručeně postraší

25. 07. 2018 Jakub Fišer
1 001 zhlédnutí

Vzpomínáte ještě na loňský rok, kdy to byl jeden indie horor vedle druhého? Tento čas jaksi pominul, většina titulů, o kterých jsme v minulosti informovali jako o zajímavých hororových hrách, je již dávno venku a díru do světa rozhodně neudělala. To pravděpodobně nečeká ani náš dnešní hororový unikát, věříme však, že si své fanoušky najde. Jmenuje se S.O.N. a je plný sněhu, násilí, kostí a krve. Vypadá opravdu zajímavě a pokud se chcete v zimních měsících trochu bát, tohle je skvělá příležitost.

Hra nás zavede do Pensylvánie, severovýchodního státu USA, kde jakožto otec od rodiny hledáte svého ztraceného syna (proto název hry S.O.N., neboli syn). Záhy však zjišťujete dvě na první pohled malicherné věci, na ten druhý však o to podstatnější: první, že váš synátor není tak úplně snadno k nalezení; a druhý, že pensylvánské lesy nejsou tak úplně pusté a vašeho syna tudíž nehledáte jen vy. Horor je plný mysticismu, lidových legend a starých báchorek, jak ale dokážeme, že to není pravda, když váš syn stále není k nalezení. Vývojáři slibují sílu lidského faktoru i nadpřirozené skutečnosti. Fanoušci děsuplných lesních výjevů se tak mají na co těšit.

Jedna věc by ale hororu mohla pokosit hřebínek. Totiž, titul, jakkoliv zajímavě vypadá, vyjde pouze na PlayStation 4. Ano, jedná se o exkluzivní titul pro PlayStation Store a fanoušci na počítačích či na Xboxu One si jej nebudou moci na svých oblíbených platformách vyzkoušet. Ze hry již unikly dva trailery a také víme, že dorazí ještě letos. Objevit by se tak měla hra do Vánoc, čímž by si zajistila možnou prodejnost, protože nejedno dítko či dospělý dostane pod stromeček kromě ponožek i obálku s dukáty, a ty je třeba proměnit na pořádný herní zážitek. S.O.N. vypadá opravdu zajímavě, snad se start prodeje vydaří.

 Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0