Saber Interactive – Studio nekončí! Vyvíjí rovnou tři tituly!

Po oddělení společnosti Saber Interactive od skupiny Embracer Group se objevily obavy ohledně stavu vyvíjených her. Tim Willits, provozní ředitel společnosti Saber, však fanoušky ujistil, že společnost na několika titulech aktivně pracuje. Potvrdil pokračování vývoje tří her: Warhammer 40 000: Space Marine 2, John Carpenter’s Toxic Commando a Jurassic Park: Survival.

Warhammer 40,000: Space Marine 2, očekávané pokračování střílečky z pohledu třetí osoby, mělo původně vyjít letos v zimě. V listopadu však bylo oznámeno, že hra bude výrazně odložena. Nové datum vydání je stanoveno na 9. září. Hra bude k dispozici na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

John Carpenter’s Toxic Commando je kooperativní střílečka z pohledu první osoby, která čerpá inspiraci z akčních a hororových her 80. let. Hráči se vydají na divokou a humornou cestu a budou bojovat proti hordám zombie. Pozoruhodné je, že na projektu spolupracuje známý režisér John Carpenter. Hra by měla být uvedena na trh v letošním roce na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Jurassic park: Survival je akční adventura pro jednoho hráče, která se odehrává na ostrově Isla Nublar den po událostech původního filmu Jurský park. Hráči se ujmou role doktorky Mayi Joshi, která zůstala na ostrově. Ve hře se setkáte s různými dinosaury, včetně ikonických velociraptorů. Datum vydání hry Jurassic Park: Předpokládá se však, že bude k dispozici na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Zatímco tyto tři hry Tim Willits potvrdil, o Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake, který byl oznámen již dříve, nepadla ani zmínka. Novinář Jason Schreier však prozradil, že hra je stále ve vývoji. Předpokládá se, že tento AAA projekt, který vychází z významné licence, vydá Embracer Group v budoucnu, ačkoli konkrétní časový rámec nebyl uveden.

Provozní ředitel společnosti Saber Interactive ujistil fanoušky, že společnost na těchto třech hrách aktivně pracuje a těší se, že se v blízké budoucnosti podělí o další informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *