Savage Resurrection – RECENZE – Nebojte se mutantů

  • Vývojáři: S2 Games / LLC
  • Datum vydání: 20. května 2016
  • Žánr: Akční, RPG – s předběžným přístupem

Savage Resurrectiondd

Je to tady. Novinka, která na herní scéně již dlouho chyběla. Rok od roku je to pořád to samé. Vývojáři multi – playerových her se neustále předhánějí v uvedení svých trháků na herní trh. Jenže všechny tyto „novinky“ jsou pouze malinko vylepšené verze těch starších titulů. Jsou to například Call of Duty, Battlefieldy, nově vydané Battleborn, či Overwatch. Všechny tyto zmíněné hry jsou střílečky, a to nejsou zdaleka všechny, vybral jsem pouze ty více známé. Chápu, střílečky jsou zřejmě nejhranější a také nejzábavnější pro největší masu lidí, ale S2 Games chtěli ohromit něčím novým, a to hrou Savage Ressurection.  

Spojilo se zde totiž ohromné množství různých zbraní, postav a všelijakých serepetiček do jediné hry. Nejprve je třeba nalézt server, na kterém budete chtít hrát. To, že je v předběžném přístupu ale ještě neznamená, že je zde pár serverů a skoro si nezahrajete. Serverů je opravdu dostatek, a to také z důvodu, aby lidé pomohli vývojářům s vylepšováním hry samotné. Po vybrání serveru si v lobby vyberete postavu. A zde je zádrhel. Mapy nejsou sice nijak obrovské, ale zase neříkám, že se bojuje na malé ploše. Jde o boj mezi dvěma týmy, které proti sobě válčí. Servery jsou nastavené všelijak. Buď hrají lidské rasy proti totožné rase, nebo lidská rasa bude vzdorovat vůči mutantům atd…

Savage Resurrections

Přímo ve hře máte možnost vejít do základny, kde si vyberete zadarmo nebo za vydělané peníze zbraně – od kuší, luků, sekyrek, zbraní z budoucnosti, nebo speciální kouzelnické hůlky, díky kterým usmažíte svého nepřítele snadno a rychle. Na výběr je toho opravdu dostatek a není se čemu divit, lidé takovou pořádnou řežbu opravdu potřebovali. To se také odvíjí na hodnocení na steamu – velmi kladné recenze.

Savage Resurrectionddd

Sečteno a podtrženo, hra se tvůrcům S2 Games opravdu povedla. Do budoucna by mohla sklidit ne zrovna málo ohlasů, ale taktéž fanoušků, kteří se přijdou hlavně bavit a odreagovat. Za krátkou chvíli by se ve hře mohli také objevit profesionální týmy. Kdo ví, co se chystá. Rozhodně držíme palce s dalším vývojem hry.

+ úchvatné provedení postav, styly bojů, animace běhu a pohybu

– dlouhý respawn po úmrtí, střílení zatím kolísá

Hodnocení: 8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *