Scorn – NOVINKY – Hororovka z vesmírné lodi

Datum vydání: Ke konci října v roce 2018

Platforma: Microsoft Windows

Žánr: Horror / FPS

Srdce… Ale ne ledajaké… Srdce, které není ničím pokryto, tělo je roztrháno na kusy a žebra jsou zlomená a vytrhaná z těla. Kusy masa poházené všude kolem, nic jiného, než to a krev. Jediné co vidíte, je stále bušící srdce, ve kterém se posléze objeví ďábel. Vcelku zajímavý start  hry. Ano, kdo to ještě nepostřehl, tak Scorn je hororová hra, která si s vámi rozhodně hrát na honěnou za duchy nebude. Leze vám již mráz po zádech? Tak to pokud ano, tak vám řeknu, že jsme teprve v prvních 20 sekundách hry. Toto nebude jen tak pro všechny.

Ocitáte se v místě, kde to připomíná metro, nejsou zde ale kolejnice, a posléze zjistíte, že se jedná o jakousi obří vesmírnou loď, kde se nestalo rozhodně nic pěkného. Hnis, krev, maso, kosti a design připomínající Fallout, ten ale stále nevymizel, a myslím že až do konce hry nevymizí. Máte ze začátku dokonce zvláštní zbraň, která nepoužívá ke střílení náboje, ale kuličky, které nasází do páteře zvířete. Zbraň je složená ze dvou zvířat – polomrtvého tvora připomínajíc psa a nějakou žížalu. Dost odporné.

V této hře zřejmě nepůjde udělat ani speed run, protože pokud se přiblížíte k nepříteli, který po vás vyprskne jedovatý hnis, který vám postupně zhorší vidění, tak  ten na vás skočí a bez slitování vás rozdrtí, a to si řeknete, jeemine, taková malá roztomilá potvůrka.

Jak jsem již psal na začátku, hra je teprve v ukázkové části, která byla vytvořena pro youtubery a pár hráčů, kteří můžou ukázat ostatním divákům a budoucím hráčům, oč se vůbec bude jednat. Tato hra nezná slitování, nebo spíše, nebude znát. Ač se může zdát, že grafika hry a vymodelované věci ve hře nejsou pěkné, ale připadá mi to moc uměle, nedává mi to ten pocit, díky kterému bych se vžil do hry tak, jako bych tam byl, což mi již z videjí dost vadí. Ale uvidíme, jak si s tím pohrají. Mají totiž na to ještě necelý rok, a je možné, že vydání ještě posunou, v dnešní době se neví nic dopředu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *