Sea Hero Quest – MOBILNÍ HRY

Co by měl mít v sobě správný smartphone? Facebook, Whatsapp, nebo Snapchat? Jasně, ale přeci jen to není všechno, něco nám tu chybí. Ano, správně, nějaká oddechová hra, která nám skvěle zkrátí nudné čekání u doktora, nebo zdlouhavou cestu autobusem. A jaké hry by Vám neměli v telefonu chybět?

Dneska se podíváme za zoubek jedné z nejlépe hodnocených aplikací na Google Marketu. Jedná se o aplikaci, jejíž hraní Vám nepřináší jen potěšení, ale také předává vědcům důležité informace k výzkumu léčby demence. Co to pro Vás znamená? Můžete si klidně zkrátit dlouhou cestu autobusem touto dobrodružnou hrou bez výčitek, protože stačí jen 3 úrovně, abyste přinesli vědcům materiál, který by sbírali pracně 2 hodiny.

Sea Hero Quest

Abychom mohli výzkumu přinést nějaké informace, musíme se přesunout Arctic Rivers a Golden Shores, kde se budeme s naší malou loďkou pohybovat. Právě sem totiž zasadili vývojáři Glitchers děj své hry, na které spolupracují s University College London, University of East Anglia a Alzheimer´s Research.

Hra má kromě speciálního bonusu ve formě pomoci také skvělý děj. Hrdina všech moří se se svým synkem vydává na báječná dobrodružství po moři, na kterých spolu zažívají setkání s mnoha neuvěřitelnými tvory. Čas ale plyne a vzpomínky stárnoucího Hrdiny se jedna po druhé vytrácejí. Proto se jeho syn rozhoduje se sám chopit kormidla a vydat se na stará známá místa zachránit otcovi vzpomínky. A vy si během jeho cesty užijete nejen spoustu zábavných chvil, ale můžete tak také pomoct zachránit něčí vzpomínky.

Postupně se ve hře setkáváme se třemi typy úrovní. Budeme se orientovat v mapě, v prostoru a také fotit mořské příšery, které cestou potkáme. Hra je doplněna také o speciální levely.

Hra vyšla v roce 2016 a od té doby na sebe stále více a více upoutává pozornost. Do dnes byla hrána více než 456 měsíců, které přinesly vědcům materiál, který by sbírali více než neuvěřitelných 572 desetiletí.

Na celém světě najdeme více než milion hráčů, kteří jí dali vynikající hodnocení 4,8 z celkových 5 hvězd. Přidáte se ke spokojeným hráčům, kteří svou zábavou také přispívají k dobré věci?

Najdete na App Store, nebo na Google Play.

+ pomoc dobré věci
+ hezky graficky zpracované
+ doplněno vhodnou a příjemnou hudbou

– stereotypní levely

9/10

Jeden myslel na “Sea Hero Quest – MOBILNÍ HRY

  • 5.12.2023 (14:00)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den, hru jsem si stáhla, ale je v angličtině a tu já neumím.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *