Secret War – NOVINKY – Chystá se tahovka z druhé světové války!

Slovenské herní studio Neutraworks před pár dny oznámilo, že pracuje na nové hře s názvem Secret War. Půjde o tahovou strategie, ve které narazíme i na československý odboj. Hra se inspirovala herní sérií XCOM a podle prvního traileru se máme na co těšit.

  • Datum vydání: TBA
  • Vývojář: Neutraworks
  • Platformy: Microsoft Windows

Secret War bude zasazena do období druhé světové války. Cílem hry bude ujmout se vedení tajných operací. Jako hráč se budete snažit ničit plány nacistů a likvidovat nacistické velitele. Než se všk dostanete k maření plánů třetí říše, čeká vás spousta práce.

Součástí hry bude budování základny a všechny radosti s tím spojené. Na rozdíl od ostatních her, tady nemáte nekonečné množství postradatelných vojáků. V Secret War si je musíte pěkně postaru naverbovat a vycvičit. Potom je pošlete na výzvědy a teprve pak můžete zkusit vykolejit vlak nebo poslat jednoho z velitelů SS do věčných lovišť.

Nebyl by to však úplný majstrštyk, kdyby ve hře chyběla politika. Asi není potřeba vysvětlovat, jak důležité role měli tehdy politické osobnosti. V Secret War se všechna vaše rozhodnutí (nejen ta politická) dřív či později někde podepíšou.  Aby toho nebylo málo, autoři přidali i elitní historické osobnosti jako je Vasilij Zajcev, Josef Allerberger, Nikolaj Kuzněcov a další. Některé z těchto osobností se budete snažit dostat na svoji stranu, proti jiným stanete tváří v tvář.

Jde vidět, že Neutraworks prostě ví, jak zaujmout hráče a nadchnout je pro projekt, který je ještě v plenkách. Sice nepůjde rozpočtem o žádný Battlefield (naštěstí), ale na hře pracuje asi desítka lidí a studio nic neponechává náhodě. Vzali si k sobě Tomáše Tabaje jako historické/zbraňového poradce.

Zatím není jasné kdy se hry dočkáme, ani na kolik platforem se Secret War dostane. Můžeme tak jenom čekat na další novinky. Vývojářům však přejeme hodně štěstí a těšíme se na hru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.