Serial Cleaners – NOVINKY – Pan Wolf řeší vaše problémy!

Guerilla Collective na letošní E3 představilo svoji novou hru Serial Cleaners. Autoři se inspirovali kultovními filmy jako je třeba Pulp Fiction, i tady se snažíte zbavit místo činu všech důkazu dřív, než přejide policie. Hra později tenhle rok vyjde na počítače.

  • Plánované datum vydání: 2021
  • Vývojář: Draw Distance
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One, Linux, Nintendo Switch, PlayStation 4

Serial Cleaners je pokračování hry Serial Cleaner z roku 2017. První hra se odehrává v 70. letech minulého století a profesionál Bob C. Leaner se stará o úklid na místě činu. To se nezmění ani v druhém díle, jenom se zasazení posune o dvacet let dopředu, do “Velkého jablka”.

V nelinearním příběhu na nás tentokrát čekají čtyři postavy, mezi kterými se hráč může libovolně přepínat. Každá postava (jak už to tak bývá) je trochu jiná a má jiné dovednosti. Čekají nás čtyři různé pohledy na situaci a čtyři různé postupy při odklízení těl a vysávání krve. Ale ať už vám víc sedne hrát za technický typ nebo postavu, která vsází na lety ověřené postupy, hlavně si dávej pozor na policii. Celkem špatně by se vysvětlovalo, že to tělo v pytli před vámi, odvážíte na přepudrování z místa činu. Ale co já vím, možná je to dobrá výmluva jako kterákoliv jiná.

Inspirace devadesátkami se nezapře ani v art stylu ani v soundtracku. Jinak řečeno si na chvíli odpočinete od všech cyberpunk her.

Serial Cleaners zatím nemá pevně stanoveno datum vydání, ale hra by měla vyjít ještě tento rok. Pravděpodobně se jí dočkáme na podzim. Kromě počítačů se hra chystá i na Xbox One, PlayStation 4 a na Switch. Je tak celkem jedno, kterou platformu preferujete a dokonce si můžete vybrat i obchod, Serial Cleaners bude kromě Steamu taky na Epic Store a GOG.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *