Skellboy – NOVINKY – Akční RPG na Switch a PC!

28. 01. 2020 Nikola Štěrbová
715 zhlédnutí

Studio Umaiki Games oznámilo, že jejich akční RPG Skellboy vyjde ještě tento měsíc, přesněji 30. ledna. Kostlivec Skippy se pokusí zachránit království Cubold, sesadit zlého kouzelníka a cestou pobít co nejvíc poskoků. Skippy navíc dokáže vyměnit části svého těla za kusy těl padlých nepřátel.

 • Plánované datum vydání: 30. ledna 2020
 • Vývojář: Umaiki Games
 • Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch

Skippy byl svého času největší hrdina v království, jenomže zestárl a umřel. Když je o něco později království napadeno a nikde není hrdina, který by se Skippymu vyrovnal, musí Skippy přerušit svůj věčný spánek a zachránit království.

Postavičky ve Skellboy jsou poskládané z pixelů, ale celý svět je 3D. Hra je barevná a na pozadí hraje zábavná hudba. Grafika by mohla být o trošku hezčí, ale asi záleží na vkusu každého hráče. Skellboy je zajímavá hra svým nápadem a gameplay je plynulý v soubojích i mimo ně, ale něco jí chybí.

Souboje, stejně jako zbytek ovládání hry, jsou jednoduché, Skippy může sbírat zbraně a je jedno, na které platformě hrajete, vystačíte si s pár tlačítky. Z různých druhů nepřátel padají jiné části těl a hráč se kdykoliv může rozhodnout, jestli chce nosit nakousnutou zelenou hlavu nebo třeba balík sena. Možnost nasadit si na sebe věci, které se válí kolem je jedna z nejlepších částí hry. Hráč se u toho zasměje a dobře se o hře vypráví ostatním.

Skellboy vychází 30. ledna na Nintendo Switch a počítače. Hra je zábavná, má super soundtrack a zvukové efekty, které mi osobně připomínají staré animáčky. Skellboy je přinejmenším originální a některé popisky ve hře stojí za to, ale je otázka, jestli bude hra přeložená do češtiny pro anglicky nemluvící hráče. Prostě jde o hru, kterou by si neměl nechat ujít nikdo kdo má Switch nebo PC, baví ho akční RPG hry a rád si staví vlastní tělo. Jenom je škoda, že hra nemá multiplayer.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0