Školní open world Bully přichází na mobily a tablety – NOVINKY

Vývojářské studio Rockstar Games, známo pro sérii Grand Theft Auto nebo díky westernovce Red Dead Redemption, čas od času udělá svým zákazníkům radost a převede jednu z jejich nestárnoucích klasik do mobilní platformy. Stalo se tak již u GTA: 3, GTA San Andreas nebo Maxe Payna. Z vlastní zkušenosti musím říct, že porty bývají povětšinou vydařené, ale pochopitelně často trpí především kvůli ovládání, které je holt přetavené na dotykové displeje a pochybuji, že by s tím šlo udělat něco lepšího. Ať už se vám ale ovládání líbí, či ne, rozhodně by vám neměla uniknout novinka, že jako další hrou od Rockstar Games, která podlehne portu pro mobilní platformy bude Bully.

Bully je vnímáno velmi různě. Osobně nepatřím k fanouškům hry, kdysi, plus minus rok nazpět jsem hru zkoušel na PC, ale vůbec mě nenadchla, pravděpodobně svou přebytečnou jednoduchostí a dnes již ochablým grafickým kabátkem. Známí mi mnohdy vyčítají, že jsem do hry nestačil proniknout, ale hra mě jednoduše neohromila na začátku, tím pádem jsem logicky ztratil zájem hrát jí dál; na rozdíl od Grand Theft Auto San Andreas, kupříkladu. Pokud jste ale jiného názoru a hru jste si zamilovali, nyní máte možnost zahrát si ji i na cestách.

Bully: Anniversary Edition si můžete zakoupit jak na vaše iOS zařízení (tedy iPhone, iPad nebo iPod Touch), tak i na jakékoliv Android zařízení s operačním systémem verze 4.0 a vyšší. V App Store stojí Bully: Anniversary Edition 6,99€, v přepočtu tedy 195 korun. Na Google Play Store následně stojí hra 199,99 korun. Dostanete za to plnohodnotnou hru od Rockstar Games s grafikou z PlayStation 2 a s ovládáním, které sice snese nějakou tu kritiku, ale celý tento problém řeší připojení drátového, či Bluetooth, gamepadu, se kterým se bude hrát hned lépe. Spolehněte se, že své peníze dobře investujete, Rockstar Games totiž mobilní emulátory umí naprosto skvěle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *