Skull and Bones – NOVINKY – Znovu pirátem!

24. 08. 2017 Filip Starý
809 zhlédnutí

Zlatá éra pirátství bezpochyby přitahuje mnoho lidí, historiků, hráčů a já nejsem výjimkou. Novinka Skull and Bones kolem mě rozhodně nemůže projít bez povšimnutí. Ubisoft pracuje na nové hře s pirátskou tématikou, vyjít by měla v druhé polovině příštího roku.

Mnohým patrně hned naskočily vzpomínky na Edwarda Kenwaye a hodiny brázdění Karibikem, Skull and Bones budou ale trochu něco jiného. Zatímco Black Flag je klasickou assassinovkou, tak ubisoftí pirátská novinka se bude orientovat hlavně na multiplayer a souboje. Moře tak nebudete brázdit sami. Co se týče prostředí, vývojáři chtěli zkusit něco trochu jiného než karibskou klasiku a postaví nás do vln moře indického. Zde budeme samozřejmě součástí klasické kampaně, ale mnohem důležitější by měly být samotné střety s dalšími námořníky.

Soubojový systém má být opravdu propracovaný. Zatímco v Black Flag jsme tak nějak namířili na nepřátelskou loď a pálili o sto šest, tady si budeme muset dát bacha i na věci jako směr větru, postavení celé lodi, vlny a hlavně půjde o to, jak moc dobře máte loď vybavenou, jinak budete rychle poslání ke dnu.

Musím říci, že Ubisoft si ukousl sakra velké sousto a udělat kvalitní soubojový systém mořských bárek starých stovky let nebude vůbec snadné. Gameplay z letošního E3 je damozřejmě jak jinak než strhující a snadno v něm můžeme spatřit Ubisoftího předchudce – čtvrté Assassins Creed. Zkušenost z vývoje již jedné hry na pirátské téma by mohla být naprosto klíčovou a pokud se vše povede jak má, tak si užijeme spoustu hodin v Indickém oceánu při honbě za hordami zlata v truhlách našeho nepřítele.

Oceán, kde se bude prohánět kupa hráčů zní sice trochu děsivě, ale dostupný by měl být i například mód 5v5 a tak se snad nebude stávat, že by ten nejslabší ležel permanentně pod mořskou hladinou, ale dojde ke spojení sil a my si užijeme pořádné námořní bitvy.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0