Skyrim – Největší fanouškovské DLC Lordbound dostalo datum vydání!

Skyrim se stal legendou nejen díky svému bohatému světu, ale také díky své všudypřítomnosti. Od svého původního vydání v roce 2011 byla hra portována na nespočet platforem, od PC a konzolí až po VR a dokonce i na Amazon Alexa.

Nyní mají fanoušci opět důvod k radosti – chystá se totiž vydání dosud nejdetailnějšího rozšíření této RPG hry, které přinese 60 hodin nového obsahu zcela zdarma. Modifikace s názvem Lordbound byla poprvé oznámena v roce 2014 a nabízí „masivní příběhově zaměřené rozšíření s více než 60 hodinami originálního obsahu“. Nejedná se tedy o obyčejnou modifikaci. Lordbound přidává zcela novou oblast, tři frakční questové linie, více než 40 nelineárních úkolů, více než 50 dungeonů, nové zbraně, brnění a mnoho dalšího.

Příběh Lordboundu je zasazen do údolí Druadach, které po dvou stovkách let izolace obnovilo své spojení s provinciemi Skyrim a High Rock, což přivedlo jeho ztrápené obyvatele do středu zájmu celého Tamrielu. Hlavní postavou je náčelník Gorek z Garshakuru, který odmítá vydat své horské pevnosti císařské legii, čímž blokuje významnou obchodní trasu mezi městy Jehanna a Solitude. Válka zuří a obyvatelé Druadachu hledají ochranu ve městě Highreach, domově mladého lorda Haelana. Avšak i toto poslední útočiště je ohroženo tajemným rytířem, který po sobě zanechává jen smrt. Osud údolí nakonec závisí na nových i starých šampionech, kteří rozhodnou o jeho budoucnosti.

Kromě poutavého příběhu obsahuje Lordbound „největší hlavní úkol, jaký jste kdy v Skyrim hráli“, s volbami a následky, které mění stav údolí. Modifikace přináší plně nadabované NPC postavy a originální soundtrack. Vývoj trval deset let, což svědčí o enormním úsilí tvůrců. Lordbound má stanovené datum vydání na březen 2025, takže se fanoušci mají na co těšit.

​​

Skyrim možná ztratil část své přitažlivosti po třinácti letech od vydání, ale s příchodem modifikace Lordbound se vrací na scénu s plnou silou. Tento DLC-velikostní mod slibuje znovu přinést kouzlo a atmosféru Skyrimu, na které hráči nezapomenou. Pro ty, kteří netrpělivě čekají na The Elder Scrolls 6, je Lordbound perfektní způsob, jak se opět ponořit do světa Tamrielu. Opět připomínám, březen 2025!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *