Slap & Beans – NOVINKY – Když facky lítaj kolem!

Myslím, že už jsme si zvykli na návrat trendů ze 70. a 80. let minulého století. Stalo se to v módě, začaly se recyklovat staré filmy a rebootovat série. Když se objevila video hra s Terenem Hillem a Budem Spencerem, nevěděla jsem, jestli se mám těšit nebo nadávat. Ukázalo se, že stejně jako filmy téhle legendární dvojky i jejich úplně první video hra je nářez.

Datum vydání: 15. prosince 2017

Vývojář: Trinity Team srls

Platformy: Micorosoft Windows, Mac OS, Linux

Celým názvem Bud Spencer & Terence Hill – Slap & Beans je hra s jednoduchým příběhem. Jde o kooperativní záležitost. S kamarádem se ujmete role těchto slavných komiků a promlátíte si cestu příběhem. Začnete na Divokém západě, porvete se v baru, zachráníte slečinku v nesnázích a hurá dál. Do Miami, na závodní okruh.

Protože se jedná o kooperační hru, budete se s parťákem čas od času muset zastavit, zamyslet a přijít s nějakým plánem. Většinou jde o to posunout někam krabici, aby na to ten druhý mohl vylézt a podobně, ale samotní byste to nezvládli (hra se samozřejmě dá hrát i jako singleplayer, ale to prostě není ono).

Jak se budete pohybovat po herním světě a budou se kolem vás motat poskoci velkých šéfů a jiní záporáci a věřte mi, rozdáte opravdu hodně ran. No a aby vám z toho mlácení neupadli ruce, můžete využívat věci kolem sebe. Například můžete hodit židlí, praštit někoho pánvičkou nebo prázdným půllitrem, zlomit o padoucha tágo a někdy dojde i na zbraně.

Vývojáři do toho šli naplno, sehnali si právo, aby mohli použít všechno kolem Spencera a Hilla. Dali do hry původní hudbu. A nemohli vybrat lepší grafické zpracování než právě to, které se podobá hrám z 80. let.

Pokud vás hra Slap & Beans zaujala, můžete si ji pořídit na Steamu za 20€. Zatím si zahrají jenom vlastníci PC, ale vývojáři to plánují změnit, a tak je možné, že se časem Slap & Beans dostane i na konzole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *