Small radios big televisions – RECENZE – LSD puzzle

28. 04. 2017 Ondřej Knap
894 zhlédnutí

Vývojář: Fire Face Corporation
Vydavatel: Adult Swim
Datum vydání: 8.11.2016
Žánr: Nezávislé, adventura, logické

Už jste se někdy posadili před vaše pc či konzoly a přiostřili si hru „zakázaným ovocem“ ? Pokud byla vaše odpověď ne, tak pro vás mám tuto náhradu. Small radius big television se snaží být logickou adventurou, která vizualizuje různé světy na prapodivných kazetách. Zní to zajímavě, kdyby však tato hra nepostrádala zábavný obsah.

Po spatření názvu Adult Swim, při zapnutí hry, jsem očekával skvělou, vtipnou a né moc propracovanou hru. Small radios big television je prošpikovaná originálními hádankami. Vaším úkolem je projít pěti továrnami, které se zdají být skoro stejné. Při této cestě musíte pátrat po kazetách, které vám odhalí svět vámi ještě nepoznaný. Tyto kazety naleznete procházením částí továren. Vaším úkol je v nich po jejich puštěním najít klíč. Tyto kazety mohou být vždy tři. Pomocí magnetu také můžete přeměnit to co je v nich nahráno a tím pádem změnit vizáž jejich obsahu. No, co si budeme povídat při mé první změně mi rozum a oči nezůstali stát. Byl to opravdu zážitek.

Klíče, které vás dostanou dále jsou zde prezentovány jako drahokamy. Sami si můžete vyrobit svůj jeden vlastní klíč v „loadingu“ mezi úrovněmi, pomocí optických čoček, které zde představují něco jak „secrete“. Když už byla řeč o loadingu. Ten zde představuje něco jako příběh nebo spíš vysvětlení příběhu. Kde mají rozhovor dvě mumlající postavy.

Když to vezmu kolem a kolem. Za cenu dvanácti euro málo zábavy. Tím, že jsem hru dohrál asi za tři hodiny. A během těchto tří hodin zvládl dodělat všechny trofeje/achievmenty ve hře. Tímto jdou hře body značně dolů. Co se týče naopak lepší stránky hry. Tím je to, že si u hry odpočinete. Netřeba u ní moc přemýšlet a logické rébusy nejsou tak náročné, ale přesto jsou originální. I když tato hra není nic moc. Dozajista je to zážitek, který bych doporučil. Přeci jen jak jinak se dostat legálně do jiné dimenze.

Hodnocení: 4.5/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0