Sniper: Ghost Warrior 3 – NOVINKY – Co přinese nového

Hrajete rádi za Snipera, odstřelujete nepřátele z velké dálky? Dáte radši přednost Ghostovi, klasickému „stealth“ hraní, kdy se schováváte ve stínech? Nebo vás nejvíce baví Warrior, s kterým se probíjíte nepřáteli hlava nehlava? A co takhle mít na výběr ze všech možností? Tato hra je totiž všechny nabízí! Oznámení o tvorbě této hry padlo již v prosinci 2014, její vydání společnost City Interactive pak slibovali již v průběhu tohoto léta, nicméně 2. srpna vydali krátký trailer zároveň se sdělením, že hra vyjde až 27. ledna 2017, ale samozřejmě ihned na všechny 3 základní platformy – PC, tak na Xbox One a PlayStation 4. A dne 18.srpna jsme se dočkali dalšíhp – tentokrát gameplay traileru – přímo z probíhajícího německého Gamescomu v Kolíně nad Rýnem.

Sniper-Ghost-Warrior-3-9

Vývojáři však s odložením slíbili také dovést hru co nejvíce k dokonalosti, rádi by dokonce dosáhli až na AAA titul. Hra má být dostupná jak pro hráče, kteří se vyznají v této sérii, tak pro úplné nováčky, a dokáže údajně zaujmout i více náročné hráče. Poprvé v sérii bude mít hra otevřený svět, možnost utíkat z boje za pomoci parkouru, cyklus dne a noci, který opravdu ovlivňuje volby a taktiku hráče, a přinese i spoustu dalších novinek. Kromě výběru stylu hraní a nutnosti prozkoumávat mapu pomocí Scout misí k nasbírání informací o cílové destinaci je také velmi zajímavé i používání dronů, které ovládá sám hráč, ke skenování mapy, průzkumu, hackování nepřátelské výbavy a zbraní a k rozptýlení jejich pozornosti. Tato taktika samozřejmě také není dokonalá, a pokud se hráči něco nepovede, může nepřátele zbytečně informovat o své přítomnosti.

24409_re-1470217088

Hra je zasazená do fiktivního světa, který je našemu světu relativně dost podobný. Hráč se ujme role vysloužilého amerického mariňáka Jonathana Northa, který se vydává do Gruzie eliminovat svého nepřítele, s kterým sdílí temnou historii, aby zastavil hrozící studenou válku. Zda-li se mu to podaří, tak na to si počkáme až na začátek příštího roku. Jen doufejme, že již vydání nebude znovu přeloženo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *