Sobota s League of Legends – NOVINKY – Aktualizace 9.1

Nový rok už se rozjel na plné obrátky, a tak už tady máme samozřejmě i první letošní aktualizaci s číslem 9.1. Ta nám tentokrát nabídne hlavně řadu změn u tří oblíbených šampionů a také pár nových skinů. Na konci se také můžete podívat, jaké novinky se momentálně chystají na PBE.

Kalista

V novém patchi 9.1 se vývojáři zaměřili především na úpravu Kalisty, Sejuani a Ornna. Ty totiž byli až příliš dobří při profesionální hře, kde tým dokonale spolupracoval. Naopak ale obdrželi vylepšení v jiných svých aspektech. Kalistě bylo zvýšeno základní útočné poškození, zvyšování útočného poškození i zvyšování rychlosti útoku. Její schopnost Q Probuzení nyní uděluje vyšší poškození. W s názvem Strážce vám již nepřidá útočné poškození, když bude ve vaší blízkosti spoutaný spojenec a E nebo-li Vytržení z rány udělí epickým příšerám pouze poloviční poškození. U Sejuani se zvýšily všechny základní atributy, ale naopak jich méně přidává pasivní schopnost. Q, W i E nyní způsobují vyšší poškození, ale snížily se u nich další účinky jako doba zpomalení u W a omráčení u E. Ornnovi se rovněž zvýšili základní atributy, a navíc se mu od 13. úrovně vylepší předměty. Q vás nyní při hře za něj bude stát méně, způsobí však menší poškození i zpomalení. Štít při použítí W vystřídá to, že nyní jste nezastavitelní. A ultimátní schopnost nyní udělí menší zpomalení a vyhození bude trvat kratší dobu. 

Ornn

V nové aktualizaci se také objeví hned čtyři nové skiny, a to Pyke Krvavého měsíce, Sivir Krvavého měsíce, Aaatrox Krvavého Měsíce, a navíc ještě prestižní skin Aatrox Krvavého měsíce. Všechny uvedené novinky si můžete prohlédnout níže.

Pyke Krvavého měsíce
Sivir Krvavého měsíce
Aatrox Krvavého měsíce
Aatrox Krvavého měsíce (prestižní skin)

Na závěr vám ještě nabídneme pohled na šest skinů, které jsou momentálně na PBE. Jedná se o Coin Emperor Kench, Firecracker Sejuani, Firecracker Vayne, prestižní skin Firecracker Vayne, Heartbreaker Vi a Heartpiercer Fiora. Všechny tyto kousky tedy můžeme očekávat v obchodě v následujících týdnech.

Coin Emperor Kench
Firecracker Sejuani
Firecracker Vayne
Firecracker Vayne (prestižní skin)
Heartbreaker Vi
Heartpiercer Fiora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *