Sobota s League of Legends – NOVINKY – Aktualizace 9.2

Dnes se ze světa League of Legends zaměříme na novou aktualizaci 9.2. Hlavním trhákem nového patche je samozřejmě další šampion Sylas, novinek je však v aktualizaci celá řada. Na závěr neopomeneme ani seznam aktuálních slev.

Sylas

Ještě ani neskončil leden a už tady máme druhou letošní aktualizaci. V patchi 9.2 se objevila řada skinů, které jsme vám ukazovali již minulý týden. Jen pro připomenutí se jedná o následující kousky: Rachejtlová Vayne, Rachejtlová Vayne (prestižní skin), Rachejtlová Sejuani, Mincový císař Tahm Kench, Lamačka srdcí Fiora a Lamačka srdcí Vi. Navíc se objevilo i několik chroma verzí, a to na Rachejtlovou Sejuani, Mincového císaře Tahm Kenche, Lamačku srdcí Fioru, Lamačku srdcí Vi, Měsíčního strážce Warwicka, Xin Zhaa z Válčících království a Jarvana IV. z Válčících království. Všechny zmíněné barevné kombinace si můžete prohlédnout níže. 

Rachejtlová Sejuani
Mincový císař Tahm Kench
Lamačka srdcí Fiora
Lamačka srdcí Vi
Měsíční strážce Warwick
Xhin Zhao z Válčících království
Jarvan IV. z Válčících království

K hlavní změnám šampionů patří buff Kaynovy pasivky, díky kterému nyní snáze získáte přístup k oběma přeměnám. Naopak nerf dostaly hned dvě Galiovy a Urgotovy schopnosti. Galiovy Vichry války (schopnost Q) nyní udělují nižší poškození a stojí více a Pěst spravedlnosti (schopnost E) nejdříve uděluje menší poškození. S Urgotem od teď spotřebujete více many na využití Žíravé nálože (schopnost Q) a na Čistku (schopnost W) budete déle čekat, než ji budete moci znovu použít. Navíc k tomu všemu bylo Urgotovi sníženo počáteční brnění z 39 na 36.

V tomto týdnu máte opět možnost si pořídit řadu šampionů a skinů za zvýhodněné ceny. O koho se jedná zjistíte v následujícím seznamu.

Šampioni:
Pyke (487 RP)
Cho’Gath (292 RP)
Rumble (220 RP)
Xerath (220 RP)
Fizz (440 RP)
Skarner (220 RP)

Skiny:
Cyber Pop Zoe (675 RP)
Mecha Rengar (675 RP)
Battlecast Urgot (675 RP)
Soul Reaver Draven (675 RP)
Program Soraka (675 RP)
Bandito FIddlesticks (260 RP)
Dragon Trainer Lulu (675 RP)
Glacial Malphite (675 RP)
Worldbreaker Trundle (375 RP)
Frostblade Irelia (487 RP)
Guardian of the Sands Skarner (487 RP)
Guardian of the Sands Xerath (675 RP)
Guardian of the Sands Rammus (675 RP)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *