Sobota s League of Legends – NOVINKY- All-Star 2017

10. 12. 2017 Lucie Trinerová
904 zhlédnutí

V pátek 8. prosince začalo All-Star 2017! Všechny zápasy se odehrají během pouhých pěti dnů, takže je velkolepé finále naplánované na pondělí 11. prosince. Ale kdo tam vlastně hraje? Jeden tým z každého z osmi regionů. Jeho hráči jsou vybráni hlasováním ze všech uskupení z daného regionu. Další součástí akce je turnaj v zápasech 1v1.Začněme Evropou. Fnatic a Misfits Gaming mají hned dvojité zastoupení. Z prvního týmu jsou to „topař“ sOAZ, vlastním jménem Paul Boyer, a ADC Rekkles neboli Martin Larsson. Misfits Gaming reprezentují PowerOfEvil¸Tristan Schrage, hrající na středové lajně a Ignar, jenž se jmenuje Donggeun Lee a doplní spodní linii. Junglera představuje Jankos. Tento velmi oblíbený hráč z týmu H2K se jmenuje Marcin Jankowski. Celému uskupení velí z pozice trenéra YoungBuck.

V dalších týmech se představí zástupci těch nejlepších týmu planety jako např. Faker z SK telecom T1, Cuvee a Ambition ze Samsung Galaxy, Bjergsen z TSM, Levi z Gigabyte Marines, Xiye z Team WE a řada dalších.Po utkáních v základních skupinách postoupily do vyřazovacích bojů dva nejlepší z každé skupiny. V celku očekávaně se do nich dostaly Korea, LMS, Čína a Jihovýchodní Asie. Zítra se tedy jako první utká vítěz skupiny A, LMS, s druhým ze skupiny B, Jihovýchodní Asii. Po nich budou následovat zbylá dvě družstva.

V turnaji 1v1 se zatím drží Bjergsen, jenž hraje za TSM a na All Star bojoval ve výběru Severní Ameriky. Zítra ho čeká semifinále proti Jisuovi, jehož posledním družstvem bylo Ascension Gaming. Diváci tak mohou být svědky souboje „topaře“ s „midařem“. Druhou dvojici tvoří zástupce Royal Never Give Up Uzi a PraY z Longzhu Gaming. Oba zastávají pozici ADC.

Letos se All-Star koná v Los Angeles a je to jedna velká show. Zápasy můžete sledovat na stránkách lolesports a rovněž také na jejich Youtube kanálu.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0