Sobota s League of Legends – NOVINKY – MS 2017 a aktualizace 7.16

19. 08. 2017 Lucie Trinerová
1 010 zhlédnutí

Nezadržitelně se nám blíží podzim a s tím i mistrovství světa v League of Legends, které se bude konat od 23. září do 4. listopadu 2017. V Číně se utká celkem 24 týmů ze všech 13 regionů (Brazílie BR, Čína CN, Společenství nezávislých států CIS, Evropa EU, Japonsko JPN, Korea KR, Latinská Amerika – sever LAN, Latinská Amerika – jih LAS, Severní Amerika NA, Oceánie OCE, Jihovýchodní Asie SEA, Tchaj-wan, Hongkong, Makao LMS, Turecko TUR).

Mistrovství letos obdrží kvalifikační fázi, ze které budou postupovat čtyři týmy. K těm mohou patřit buď druhé nasazené týmy z regionů Brazílie, SNS, Japonsko, Latinská Amerika – sever, Latinská Amerika – jih, Oceánie, Jihovýchodní Asie a Turecko anebo třetí nasazené týmy z ostatních regionů. Výjimku tvoří Korea, která rovnou obdrží tři volné pozice v hlavní části. Bližší popis najdete na níže uvedeném obrázku.

S blížícím se MS vývojáři věnují čím dál tím větší pozornost vyvážení zápasů a šampiónů. Soutěž se bude hrát na aktualizaci 7.18, změny ale uvidíme už v následující verzi 7.16 a budu zaměřeny na středovou lajnu. Týká se to hlavně několika typických středových šampiónů (Cassiopeia, Corki, Fizz, Galio, LeBlanc, Orianna, Syndra, Taliyah). Jediný, který z toho získal vylepšení je Fizz s jeho schopností E, která nyní bude mít kratší přebíjecí dobu. Ostatní takové štěstí nemají. S Cassiopeiou teď budeme muset lépe hospodařit s manou, jelikož snížili její počáteční hodnotu i rychlost zvyšování. Navíc její Jedové zuby na E budou udělovat menší poškození. U Corkiho je jediná změna zeslabení základního útoku. Vývojáři oznámili tendenci upravit po MS LeBlanc, ale prozatím jde jen o snížení vlivu jejího Q na miniony z 80 na 60 %. Orianně zeslabili Q (kratší dosah), W (nižší poškození) i E (slabší štít). Taliyah bude potřebovat více many na Q a Galiova ultimátní schopnost bude mít delší přebíjecí dobu. A nakonec Syndra, ta bude mít na Q nižší závislost a na W vyšší.

Mistrovství nám určitě přinese spoustu zajímavých a napínavých okamžiků a my se můžeme jen připravit na desítky hodin strávených u Twitche.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0