Sobota s League of Legends – NOVINKY – Nové Battle Boss skiny

Již brzy uvidíme ve hře hned tři nové skiny, a to na Branda, Malzahara a Ziggse. Budou patřit, jak už ostatně napovídá čas jejich vydání, do série Arcade skinů. Tentokrát to ale bude něco trochu jiného, přiklání se totiž spíše ke zlé straně jako Battle Boss Blitzcrank a Final Boss Veigar.

Jak už napovídá splash art, který vidíte nahoře, jedná se o velmi povedené kousky. Všechny předvedou nové zvukové efekty, animace kouzel a recally. Hratelnost to samozřejmě nijak nezmění, ale kdo se nerad pochlubí novým nadupaným skinem? Co se týče zvukových efektů, tak to je naprostá klasika, co známe z předešlých zástupců této série. Zase budeme mít pocit, že hrajeme na automatu někde v Japonsku.

Ze Ziggse s černým obličejem a svítícími oči a pusou, které rozhodně připomínají ďábelsky vyhlížející vydlabané dýně na Halloween, skutečně vyzařuje zlá strana. A to jsme zvyklí na jeho děsivý úsměv a bomby na zádech.

To Malzahar barevně tolik změněný není, ale za to animace jeho kouzel se vývojářům opravdu povedly. Ostatně stejně jako jeho recall, kdy ho i s jeho miniony vcucne děsivě vypadající portál. Schopnosti Roj Prázdnoty, kdy se ze země vynoří již zmínění minioni, nový kabát opravdu sluší. Jeho pomocníci nyní vypadají mnohem hrozivěji a zajímavěji.

A nakonec něco k Brandovi, ten je asi nejarkádovější ze všech tří. Ať už je to combo fialového obleku a modrého ohně, vznášení se místo chůze, recall podobný jako u Malzahara anebo celkový vzhled jeho kouzel, jak ostatně vidíte na ukázce níže.

Jestli Vám zmíněné efekty stojí za investici 1350 RP už je jen na Vás. Rozhodně se jedná o velmi zajímavé kousky, za které se vývojáři nemohou stydět. To je pro dnešek o League of Legends vše a příště se můžete těšit na první informace o novém šampiónovi jménem Ornn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.