Sobota s League of Legends – NOVINKY – Prestižní skiny a odměny za sledování

Po týdnu je zde opět shrnutí toho nejnovějšího ze světa League of Legends. Dnes se mimo jiné vrhneme i na to, jak v letošní sezóně obdržet odměny za sledování zápasů. Dále se podíváme, jak můžete získat nové prestižní skiny. A zakončíme to seznamem zlevněných skinů pro tento týden.

Firecracker Vayne (prestižní skin)

Systém odměn za sledování, který jste mohli vyzkoušet již při mistrovství světa, se v letošním roce značně rozšíří. K cenám, které můžete získat sledováním zápasů jak živě tak i ze záznamu patří ikony, gesta, zkušenosti a modrá esence. Již od 17. ledna jsou k dispozici také mise, které budete moci až do 23. dubna plnit sledováním soubojů na LCS.

Aatrox Krvavého měsíce (prestižní skin)

Jak jsme již zmiňovali minulý týden, v aktuálním patchi 9.1 nám vývojáři představí tzv. prestižní skiny. Jedná se o nový projekt, kdy již nebudou prestižní skiny limitované pouze na určité festivaly, ale budou dostupné po celý rok. Ty letošní tak máte možnost získat až do 1. února roku 2020. K získání těchto unikátních kousků budete potřebovat body prestiže, kterých bude na každý skin potřeba rovných sto. Potřebné body získáte skrze balíky s mistrovskými truhlami. Vývojáři však slibují do budoucna i další možnosti získávání bodů. 

PROJECT: Jhin

I tento týden je opět k dispozici řada slev, která nyní čítá dokonce dvacet skinů. Na seznamu níže se můžete podívat, zda zrovna váš vysněný kousek teď nepořídíte za polovinu.

Zlevněné skiny:
PROJECT: Jhin (675 RP)
PROJECT: Vi (675 RP)
Eternum Cassiopeia (675 RP)
Pug’Maw (487 RP)
Freljord Taliyah (675 RP)
Ryze Whitebeard (375 RP)
PROJECT: Fiora (675 RP)
PROJECT: Leona (675 RP)
Cutpurse Twister Fate (375 RP)
Surprise Party Amumu (675 RP)
PROJECT: Yasuo (675 RP)
Arcade Miss Fortune (675 RP)
Steel Legion Garen (675 RP)
AstroNautilus (675 RP)
Arcade Sona (675 RP)
Lord Darius (487 RP)
Piltover Customs Blitzcrank (675 RP)
Samurai Yi (290 RP)
Northern Front Swain (375 RP)
Bird of Prey Anivia (260 RP)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *