Sobota s League of Legends – NOVINKY – Výsledky All-Star 2018

Dnes se ve shrnutí novinek ze světa League of Legends zaměříme na výsledky All- Star 2018, které proběhlo minulý víkend v Las Vegas. Na závěr se ještě podíváme na aktuální rotaci slev.Teď už tedy ke slibovaným výsledkům All-Star 2018. V pátek 7. prosince celou soutěž odstartoval zápas mezi týmy NA with Influencers a EU with Influencers, ze kterého vyšli vítězně zástupci severní Ameriky. Poté se odehrálo hned osm zápasů dvojic. Po těchto soubojích jsme mohli sledovat tři zápasy klasických pětičlenných týmů, a to v modech Nexus Blitz, Tandem a URF. Celý večer zakončilo dalších osm zápasů 1v1, ve kterých postupně zvítězili DiamondProx, Maple, Faker, Seiya, Uzi, Zeros, Jiizuke a Bang.

V sobotu jsme mohli sledovat dalších sedm zápasů 2v2. Z charitativního turnaje dvojic, kde byl v každém páru profesionální hráč a partner League of Legends si nakonec odnesl prvenství Doubleboy. Pak přišla na řadu jedna týmová hra v Tandem modu, a hned nato dalších osm zápasů 1v1, ze kterých se tentokrát do dalšího kola posunuli Doublelift, Rookie, Peanut, Caps, Pabu, Triple, Evi a mlxg. Poté se předvedli týmy v modu Nexus Blitz, po čemž opět následovalo osm zápasů jednotlivců, ze kterých postoupili Faker, Rookie, Maple, Evi, Pabu, Bang, Caps a Uzi.

Nedělní program zahájily tři souboje Západu a Východu, kdy po úvodním vítězství Východu zbylé dvě hry vyhrál Západ. Poté proběhlo šest zápasů 1v1, kde postupně vypadli z turnaje Faker, Maple, Bang, Evi, Rookie a obhájce titulu Uzi. Před vrcholem letošního All-Star v podobě finálového zápasu v turnaji jednotlivců se ještě odehrál zápas mezi týmy LPL with Influencers a KR with Influencers, kde zvítězili hráči z Číny. Velké finále, do kterého se přes čtyři kola probojovali Caps a Pabu, nakonec vyhrál Caps, a odnesl si tak domů trofej v podobě Dravenovy sekyry.Na závěr samozřejmě nechybí ani aktuální slevy. Do pondělí 17. prosince si můžete za sníženou cenu zakoupit Pána hromu Volibeara za 260 RP, Apokalyptického Branda za 375 RP a Piktského krále Daria s MUDr. Kennen za 487 RP. Dále jsou v akci Zyra za 440 RP, Kassadin za 395 RP a Braum s Threshem za 487 RP.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *