Solar Ash – NOVINKY – Barevná adventura odložena na prosinec!

Solar Ash je akční adventura představená už v roce 2019, původně měla vyjít už října tohoto roku, ale její vydání bylo přesunuto na začátek prosince. Vývojáři ze studia Heart Machine, kteří už mají na svém kontě Hyper Light Drifter, se chtějí ujistit, že jejich druhý titul bude stejně vyladěný jako ten první.

  • Plánované datum vydání: 2. prosince 2021
  • Vývojář: Heart Machine Studio
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4 a 5

Solar Ash je hra plná pohybu, rychlosti a neuvěřitelně barevného světa. Voidrunnerka Rei se pokusí zachránit svoji planetu před Ultravoidem, něčím, co vypadá jako mimozemští návštěvníci vaší domovské planety. Mezi sjížděním barevných mraků na prkně, bruslením a dalších vylomenin v originální krajině se dostanete i k pomáhání NPC postavanám a objevování neobyčejného světa.

Barevný titul ale není jenom o hraní si v barevném písku, bude plný soubojů s obrovskými potvorami, která se budou pořád větší a otravnější, čím víc času ve světě Solar Ash strávíte. A k poražení záludnějších bossů bude záležet hlavně na správném načasování útoků. Podobně tomu bylo už v první hře od těchhle vývojářů a i když přidávají v Solar Ash třetí rozměr, můžeme očekávat, že to i tady bude fungovat bezchybně.

Rei na její rychlé cestě napříč fantastickým světem doprovází osobní asistent, u kterého si může pořizovat upgrady a zvyšovat tak svoje šance pro příští setkání s jedním z bossů. Po vzoru Sonica tady sbíráte v šílených rychlostech kusy plasmy, které později utrácíte za nové schopnosti.

Solar Ash se chystá na počítače a PlayStation 4 a 5 už 2. prosince. Hra podle mě na první pohled zaujme barevným, neokoukaným světem a rychlostí, kterou se Rei prohání tím světem. Vývojáři nezapřou, že v minulosti pracovali na Hyper Light Drifter a i když nejde o sequel, tak se s dají hry dost srovnávat. Solar Ash bude ale na rozdíl od svého předchůdce méně zaměřený na souboje a víc na bezmyšlenkovité cruizování krajinou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *