Sons of The Forest – Úžasný start! 2 milióny prodaných kusů za 24 hodin!

Sons of The Forest je dlouho očekávané pokračování populární hry The Forest, kterou vytvořilo studio Endnight. Hra byla odkládána několikrát, což vyvolalo mezi fanoušky určité obavy o kvalitu hry. Nicméně, když se hra konečně objevila v předběžném přístupu, hráči ji přivítali s nadšením a během prvních 24 hodin se prodalo neuvěřitelných 2 miliony kusů.

V hře musí hráči přežít v nehostinném prostředí plném nebezpečí. Pokračování prvního Forest nabízí mnoho nových funkcí a herních mechanismů, včetně vylepšeného bojového systému a možnosti stavět vlastní základny. Hráči musí sbírat suroviny, vyrábět zbraně a nástroje, a bojovat s nebezpečnými příšerami, které se na ně snaží zaútočit.

Hra má velký potenciál a hráči si ji opravdu užívají, i když se jedná pouze o předběžný přístup. Kromě toho, že se hra umístila na listu nejhranějších her na Steamu, nasbírala také více než 50 tisíc recenzí, z velké většiny (cca 85%) byly pozitivní. Hráči chválí vylepšenou grafiku, zvukové efekty a atmosféru hry.

Nicméně, někteří hráči se také kriticky vyjádřili k některým aspektům hry. Například někteří si stěžují na prázdnou mapu, která nedává dostatek prostoru pro průzkum a objevování. Také byla zaznamenána kritika na kratší příběh a celkovou délku hry. Vývojáři však slibují, že během příštích 6-8 měsíců do hry přibudou nové věci a mechanismy, což by mělo zlepšit herní zážitek pro hráče

Twitter

Ve stručnosti lze říci, že hra Sons of The Forest má obrovský potenciál a hráči se mohou těšit na další vylepšení a novinky v budoucích aktualizacích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *