Sony chystá pokračování launch titulu Knack – NOVINKY

Vzpomínám si, že když jsem kupoval svou konzoli PlayStation 4, jeden z launch titulů, který mi prodejce doporučoval byl Knack. Příjemná, občas chtělo by se až říci indie, rozjívená hra, která zaujme svou audiovizuální stránkou a celkovým podáním zážitku ze hraní. Bohužel mi přišlo, že se na hru snesla velmi negativní kritika, což mě, jakožto hráče relativně spokojeného s celkovou hratelností, značně rozhořčilo. Pokud totiž na hru pohlížíme čistě jako na launch titul, který měl za úkol jediné – demonstrovat schopnosti konzole PlayStation 4 a zabavit čerstvé majitele nového PlayStationu v době, kdy ještě nevyšel žádný jiný AAA titul. Podle mého mínění se tohle Knacku povedlo a mě osobně hra potěšila.

Pokud jste tedy stejného názoru, rozhodně vás může potěšit fakt, že se již pracuje na druhém dílu tohoto titulu. V únoru letošního roku se o tom zmínila údajná animátorka Mindy Liang na sociální síti LinkedIn. Samotnému mi ale zní prapodivně, že by hra typu Knack potřebovala pokračování, nejedná se o nijak kultovní hru, tím spíše, že se hráčům do mysli zapsala negativně a povětšinou jako hra, kterou nikdo nepotřeboval.

Finální rozhodnutí padlo na včerejší akci PlayStation Experience, kde sice nepadlo ani slovo o datu představení nebo uvedení na trh, ale byl k vidění vcelku dobře vypadající úvodní trailer, na němž bylo vidět opět krásné zpracovaní, které jistě bude ukazovat výkon PlayStation 4 Pro a na své si přijdou i milovníci lokálního „gaučového“ multiplayeru, neboť zakrslého robůtka z jedničky nahradí ve dvojce druhý plnohodnotný Knack, čili ani vaši spoluhráči nebudou ochuzeni o Knackovy schopnosti. Teď už jen stačí, aby se vývojáři vyvarovali několika malým problémům, se kterými se musel potýkat první díl, mluvím pochopitelně o občasných (ale i přesto nepříjemných) FPS dropech, které do launch titulu rozhodně nepatří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *