Sony nabídne Dualshock 4 s vojenskou kamufláží – NOVINKY

V základním balení balení konzole PlayStationu 4 dostanete jeden gamepad, ovladač chcete-li, Dualshock 4 v klasické černé barvě. Pokud si zakoupíte speciální edici PlayStationu, například v jiné barvě případně s jistým vzorem, dostanete se stejným vzorem i ovladač Dualshock. Obyčejně se prodává černá a bílá varianta, případně speciální edice, jako například edice k Uncharted nebo k 20letému výročí PlayStationu 1 v krásné šedé barvě původního PSka; ve stejné barvě dostanete i Dualshock 4. Pochopitelně si můžete ke konzoli PlayStation kdykoliv dokoupit nový Dualshock, případně gamepad třetích stran, například od Razeru nebo Naconu.

dualshock4-3

Co se klasických Dualshocků týče, na výběr jich je opravdu hodně, každý si vybere svou barvu. Nově teď bude k dispozici i vojenská armádní varianta s hnědo-zelenou maskovací kamufláží. Pokud máte podobné vzory v oblibě, tento gamepad je pro vás jasnou povinností. Na trhu se dokonce již nějakou dobu pohybuje Dualshock 4 s podobným vzorem, ovšem ten vypadá spíše jako městské nebo zimní maskování, záleží tedy jednoznačně, co se vám líbí více.

dualshock4-2

To ovšem není všechno, neboť v lednu nás svou přítomností potěší dvě další nové barevné variace gamepadu Dualshock 4. Půjde o zlatou a stříbrnou variantu, to znamená že vedle nich tedy přijde i zmiňovaná Green Camouflage. Aby nedošlo k nedorozumění, jedná se pochopitelně o redesignované kousky představené k tenčímu modelu PlayStationu 4, tedy s údajně lepší ergonomií, světelným proužkem na dotykové plošce a samozřejmě možností připojení gamepadu k Windows 10 a Steamu, ať už drátově přes USB kabel, nebo bezdrátově skrze Bluetooth, neboť Steam nově nabízí podporu Dualshocku 4 jako nativního gamepadu pro hry na Steam. Cena Gamepadu se bude klasicky pohybovat kolem 1 500 korun českých, ale již nyní je gamepad k předobjednání na Amazonu za 65 dolarů, s datem vydání na 31. prosinci 2016.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.