Sony představuje bílou variantu PlayStation 4 Slim – NOVINKY

Hubená Slim revize současné Sony konzole PlayStation 4 zažila svou premiéru ještě před Vánoci (také se po zásluze stala hitem letošních Vánoc), společně ještě s silnějším modelem PlayStation 4 Pro. Obě konzole se ale prodávali pouze a jedině v klasicky černé variantě, což, podle statistik dosavadních prodejů, nečiní pro zákazníky vůbec žádný problém. Daleko více než barva samotné konzole (která většinu času stejně zůstane uklizena pod televizním stolkem) je totiž pro zákazníky podstatná barva gamepadu Dualshock 4, který se prodává v klasické černé, ale i bílé, modré, červené a dokonce i zlaté, krystalově průhledné nebo s vojenským maskováním. Právě proto již v době vydaní konzole bylo na trhu k dostání mnoho barevných variant tohoto Dualshocku.

Teď, s ústupem zimy, Sony přichází s druhou oficiální barvou konzole PlayStation 4, kterou je samozřejmě také ikonická bílá, oficiálně zvaná Glacier White, tedy ledovcově bílá. Zatím bude konzole v této barvě dostupná pouze s 500GB pevným diskem, ale nedivil bych se, kdyby časem přišla i bílá 1TB varianta. Bílý je pochopitelně i ovladač Dualshock 4, ale ten jste si mohli zakoupit již dávno ke své černé konzoli PlayStation 4, neboť to je přesně ten případ, kdy se roztodivné barvy ovladačů prodávají již v době vydání konzole samotné, tedy v tomto případě před Vánoci.

Datum vydání bílého PlayStationu 4 Slim je stanoveno na 24. ledna, což je za čtyři dny od psaní této novinky. Co se týče ceny, ta se bude s největší pravděpodobností odvíjet od ceny základní černé varianty, která se pohybuje kolem 8 tisíc korun. Pochopitelně představení bílé varianty posledního PlayStationu je i velice sofistikovaná marketingová akce, neboť právě začátek roku je letos ve znamení nových her, na které bílé PSko pochopitelně láká, za všechny stačí zmínit Horizon: Zero Dawn, které vychází 28. února. Pokud tedy dáváte větší přednost bílé elektronice před tou černou, tohle je vaše příležitost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *