South Park: Snow Day! – Nový gameplay trailer! Sněhová bitva již příští rok!

South Park: Snow Day je očekávaná hra, která nabízí kooperativní hraní v zasněženém světě South Parku. Hra představuje nový výtvarný styl ve 3D a poskytuje hráčům širokou škálu možností přizpůsobení, aby mohli přijmout ikonický styl South Parku. Hráči se mohou spojit s přáteli nebo spojenci s umělou inteligencí a zapojit se do epických bitev, oživit padlé kamarády a vybavit se různými zbraněmi. Hra slibuje chaotickou hratelnost a neuctivý humor, kterým je South Park známý.

Trailer na South Park: Snow Day prozrazuje, že hráči mohou vytvořit až čtyřčlenné týmy a vydat se na kooperativní dobrodružství v zasněžených ulicích South Parku. Mohou také hrát sólo se spojenci z umělé inteligence nebo s náhodnými hráči prostřednictvím matchmakingu. Hra přešla na 3D výtvarný styl, který nabízí svěží vizuální zážitek.

V South Park: Snow Day: hráči budou čelit bojujícím frakcím a koordinovat útoky se svými spojenci. Možnost oživit padlé spolubojovníky zajistí, že akční bitvy budou pokračovat bez přerušení. Hráči se také mohou vybavit a vylepšovat zbraně pro různé bojové scénáře, včetně boje zblízka a na dálku. Hra obsahuje hordy nepřátel a epických bossů, které doprovází charakteristický neuctivý humor, který fanoušci South Parku jistě ocení.

Gameplay trailer na YouTube

Vydání hry je naplánováno na rok 2024 a fanoušci série South Park ji velmi očekávají. Nabídne strhující a akcí nabitý zážitek, který hráčům umožní prozkoumat zasněžené město South Park a zachránit ho před chaosem. Díky kooperativní hratelnosti, možnostem přizpůsobení a humorným momentům je South Park: Snow day slibuje příjemný a zábavný herní zážitek.

Hra nabízí celou řadu ikonických kosmetických doplňků, díky nimž si hráči mohou upravit svou postavu a plně si osvojit jedinečný styl South Parku. Díky nekonečnému množství dostupných kombinací si hráči mohou vytvořit vlastního osobitého New Kida. South Park: Snow Day! bude k dispozici na Nintendo Switch, Xbox Series X|S, PlayStation 5 a PC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *