Space Punks – NOVINKY – Diablo a Borderlands dohromady?

06. 07. 2021 Nikola Štěrbová
295 zhlédnutí

Polské studio Flying Wild Hog v poslední době pracuje i na jiných projektech než je Shadow Warrior. Nový titul Space Punks si bere to nejlepší z izometrických RPG jako je Diablo a Torchlight a přidává k tomu grafický styl připomínající Borderlands. Space Punks se už chystá do Early Accessu pro PC a příští rok vyjde i na konzole.

 • Plánované datum vydání: 14. 7. 2021
 • Vývojář: Flying Wild Hog
 • Platformy: Microsoft Windows, Linux, později PlayStation 4 a Xbox One

Vývojáři se zatím nepodělili o všechny zajímavé detaily, které na nás ve hře budou čekat, ale je celkem jisté, že půjde o live service hru. Svět hry se podle vývojářů bude měnit a dýchat spolu s hráči. Každý bude mít možnost získat slávu a bohatství plnění lukrativních kontaktů na okraji galaxie.

Ve hře budou čtyři zvláštní hrdinové, prvním z nich je Duke, pravý drsňák s mečem a minigunem. Další postavou je prase vyzbrojené dvěma blastery, hmyzovitý emzák se schopností teleportovat se a házet bomby a žena s chapadly, která dokáží probodnout nepřítele.

Hra na první pohled jasně připomíná Borderlands a úplně originální zřejmě nebude ani gameplay. Půjde totiž o co-op bitvy proti hordám nepřátel na sci-fi mapách. Vývojáři ale zatím neukázali schopnosti postav nebo jejich vybavení a možná tam se dočkáme nějakých originálních nápadů.

Space Punks vypadá jako dobře našlapaná akční pecka, ve které nemáte moc času přemýšlet nad detaily a prostě jenom střílíte a ničíte všechno kolem sebe. Bude zajímavé sledovat jak se právě vývojáři z Flying Wild Hog poperou s novým titulem plným akce.

Hra se chystádo Early Accessu v obchodě Steam už 14. 7. pro počítače. Během zimy by se měla zpřístupnit veřejná beta a příští rok se dostanou ven i verze pro konzole. Pro získání přístupu do bety se stačí zaregistrovat na stránkách hry playspacepunks.com.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0