Speciální edice Hitmana se dočkáme na konci ledna – NOVINKY

Těžko chodit kolem horké kaše – epizodický Hitman byl pro všechny velké překvapení, ale bohužel velice nemilé. Někomu to nemusí přijít jako takový nezvyk, ale když se nějaké vývojářské studio rozhodne vydávat hry epizodicky, z pravidla je něco špatně. Ale pozor, teď nemluvím o hrách od TellTale nebo o Life is Strange. Tyto hry většinou nabízí silný příběh a po dohrání vybraných epizod není na škodu čas na vstřebání příběhových cliffhangerů. U Hitmana se ale o tento důvod nejedná a dovolím si říct, že vývojáři si pouze chtěli víc přivydělat.

Pokud ale pomineme pofidérní epizodické vydávání nového Hitmana, musíme uznat, že hra je to vskutku povedená a stojí za vyzkoušení, o tom žádná. Vývojáři se proto rozhodli, že vydají speciální, dalo by se říct i sběratelskou edici, která nabídne všechny lokace, do kterých se zatím Agent 47 vydal a vydá. Krabicovka má přijít 31. ledna 2017 a má být vskutku naditá, co by měla obsahovat? Jak jsem již zmiňoval, má se jednat o všechny epizody, které zatím vyšly a vyjdou, plus nějaké bonusové mise z léta, k tomu původní soundtrack a záběry z tvorby hry Hitman Blood Money, která je podle vývojářů zatím nejúspěšnější. Hannes Seifert, výkonný producent, který spolupracoval i na Hitman Absolution, dokonce oznámil i ceny ve Velké Británii, přičemž konzolové verze (PS4, XOne) mají stát 50 liber, v přepočtu by tedy cena měla být zhruba 1 600 až 1 700, což je relativně příznivá cena, co se sběratelských edicí týče. Doplním, že na PC bude disková verze Hitmana stát 40 liber ( 1 300 až 1 400 korun).

hitman-2

Abychom v tom měli pořádek, zatím nás holohlavý zabiják vzal do Francie, Itálie, Maroka a Thajska, s tím, že nás čekají ještě zastávky ve Spojených státech a Japonsku. Upřímně se mi zdá, že pro současné hráče je důvod ke koupi pramalý, maximálně, pokud se jedná o sběratele her s tématikou Hitman, v tom případě nesmí na vaší poličce tento steelbook chybět, ale pokud již máte zakoupeny například 3 epizody, moc bych o nákupu speciální edice neuvažoval. Na druhou stranu, pokud jste ještě Hitmana nehráli, nebo hráli, ale nevlastníte jej, nicméně vás ale zaujal natolik, že byste měli zájem o jeho dohrání na vlastní pěst, rozhodně je toto pro vás dobrá příležitost; já osobně nad koupí rozhodně uvažoval, ale nyní jsem rozhodnutý, že ona finální edice za to rozhodně stojí, otázkou však zůstává, jak moc bude „finální“, to je ale zatím ve hvězdách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *