Spider-Man – NOVINKY – Nášup informací o novém pavoučím muži

Když na loňské konferenci E3 vystoupilo na tiskovce Sony studio Insomniac Games, nikdo jistě nečekal žádnou tuctovku, vždyť studio Insomniac má na kontě takové klenoty, jako Ratchet and Clank či Sunset Overdrive. Ve skutečnosti Insomniac Games předvedli zběsilou jízdu a navíc i gameplay demo z jejich nově chystaného počinu jménem Spider-Man. Fascinace Marvelem byla v tu chvílí každému jasná, ale vlastně to byl skvělý nápad, neboť hra se superhrdinou v hlavní roli, to je přesně to, co nová (dnes možná již současná) generace konzolí potřebuje. A tak vznikl fenomén pavoučího muže na PlayStationu 4, který by měl přilézt ještě letos!

Ještě než samotná hra vyjde, je důležitě sbírat informace, které nám atmosféru hry dokreslí ještě před vydáním hry. Vývojáři sdělili médiím, že hra si bude brát hodně z celého univerza Spider-Man a ne jen z určitých částí. Víme tedy, že ve hře bude k dostání a k odemčení obrovské množství pavoučích kostýmů a obleků. A velice peprnou zprávou může být i fakt, že krom Petera Parkera, tedy pavoučího muže osobně, budeme hrát i za jeho spřízněnou duši Mary Jane Watson, kterou v původním filmovém zpracování ztvárnila Kirsten Dunst.

Co se technologického stavu hry týká, dozvěděli jsme se, že ať už na PlayStationu 4, tak na vylepšené 4K verzi PlayStation 4 Pro poběží Spider-Man ve 30 snímcích za vteřinu, k čemuž vývojáři dodávají, že na obou zmíněných konzolích by titul měl běžet naprosto v klidu a pokud vlastníte základní PlayStation 4, rozhodně nemusíte běžet ihned do obchodu. Bohužel, Spider-Man od Insomniac Games stále ještě nemá fixní datum vydání a na to si tak budeme muset počkat pravděpodobně až do června, kdy proběhne konference E3 v kalifornském Los Angeles. Do té doby si musíme vystačit s kopou informací a gameplay trailery; a také s množství filmů a komiksů, které značně pomohou při dlouhém čekání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *